Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Reklama
Reklama

PSONI Koło w Pruszkowie Warsztat Terapii Zajęciowej „Ognisko” poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko: terapeuty zajęciowego oraz psychologa. Zatrudnienie na umowę o pracę.

Wymagania:

· wykształcenie wyższe kierunkowe: pedagogika, psychologia, socjologia, praca socjalna lub pokrewne bądź ukończona szkoła policealna w zakresie terapii zajęciowej,

· stan zdrowia pozwalający na pracę na w/w stanowisku,

· pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie w pełni praw obywatelskich,

· niekaralność,

· umiejętność organizacji pracy własnej, inicjatywa w działaniu,

· doświadczenie w pracy z dorosłymi osobami z niepełnosprawnością intelektualną będzie dużym atutem.

Dokumenty aplikacyjne (CV+ list motywacyjny) prosimy przesłać na adres wtz@psoni.pruszkow.pl do 31.05.2019r. Wymagane dokumenty aplikacyjne powinny być opatrzone klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzania moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb tej rekrutacji, zgodnie z art.7 oraz 4 ust.11 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”.

W tytule maila prosimy wpisywać: „CV_terapeuta zajęciowy” lub „CV_psycholog”.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami/kami.

Rekrutacja prowadzona będzie z zachowaniem zasad określonych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Administratorem danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji na w/w stanowisko jest PSONI Koło w Pruszkowie. Dane osobowe wykorzystane zostaną wyłącznie potrzeby procesu rekrutacji a po jego zakończeniu dane osób które nie zostaną zatrudnione będą przez administratora zniszczone.

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
PSONI Koło w Pruszkowie WTZ "Ognisko"
Imię i nazwisko:
Aneta Jaworska
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 16 maja 2019 do 23 maja 2019
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.