Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Szukamy osób do pisania projektów finansowanych ze środków publicznych - zapraszamy!

31 maja 2019 15:16
Reklama
Reklama

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby do pisania projektów dla naszej Fundacji "Znajdź Pomoc" i Spółki non-profit Change For Good Sp. z o.o.

Oczekujemy profesjonalizmu, doświadczenia w obszarze aplikowania o granty z różnych źródeł, wraz z udokumentowanymi sukcesami, nastawienia na długofalową współpracę i dobrą atmosferę, która panuje u nas w biurze :)

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o wysłanie CV i listy pozyskanych grantów na adres: biuro@znajdzpomoc.pl

Możliwa praca zdalna, umowa o pracę/zlecenie/działalność gospodarcza, jesteśmy elastyczni w tym zakresie, natomiast z założeniem, że osoba zatrudniona na to stanowisko będzie 2 dni w tygodniu w naszym biurze na warszawskim Wilanowie.

Zapraszamy!

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Fundacja "Znajdź Pomoc" (United Way Polska)
Imię i nazwisko:
Maja Surowicz
Strona internetowa:
http://www.znajdzpomoc.pl
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 31 maja 2019 do 1 lipca 2019
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.