Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Fundacja wynajmie pokój w biurze w kamienicy w śródmieściu

4 czerwca 2019 15:06
Reklama
Reklama

Czy nie myśleliście o zmianie swojego miejsca pracy na bardziej klimatyczne i w wygodnej lokalizacji? A może zaczynacie dopiero działalność i potrzebujecie właśnie jednego pokoju, takiego jak nasz? Jeśli tak, to zapraszamy, bo chcemy wynająć jeden z naszych pokojów!

Biuro Fundacji znajduje się tylko 5 minut od Łazienek Królewskich, tuż przy pl. Unii Lubelskiej, przy ulicy Bagatela 10.
Oferowany pokój ma pow. 13m2, można zorganizować w nim trzy miejsca do pracy. Znajduje się z dala od dwóch pozostałych pomieszczeń jest tam więc zacisznie. Uroku dodaje klasyczna drewniana podłoga, a wbudowany regał w ścianę świetnie się komponuje.

Całe biuro mieści się w przedwojennej kamienicy Wildera, mamy piękną drewnianą podłogę, wysokie jasne okna, białe ściany, duże drewniane drzwi. Jest klimat;)! Do wspólnego użytku udostępniamy hol (10m2), toaletę oraz kuchnię (4m2).
Biuro jest wyposażone w xero i internet, bez mebli biurowych (widoczny na zdjęciach stół i krzesła nie są częścią wyposażenia).

My zajmujemy dwa pozostałe pokoje. Nasz zespół składa się z sześciu osób, od 15 lat zajmujemy się edukacją obywatelską, pracujemy z młodzieżą, nauczycielami, urzędnikami i bibliotekarzami.
Dołącz do naszego biura, będzie nam przyjemnie dzielić to miejsce!

Oferta cenowa:
Koszt wynajmu pokoju 1400 pln brutto w tym: media, Internet, xero
Pokój dostępny jest od czerwca! Zainteresowanych prosimy o kontakt z Kasią Chrapką: 509 725 536 lub pod mailem: fundacja@civispolonus.org.pl

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Fundacja Civis Polonus
Imię i nazwisko:
Katarzyna Chrapka
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 4 czerwca 2019 do 5 lipca 2019
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.