Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Trwa rekrutacja franczyzobiorców pierwszej w Polsce sieci franczyzy społecznej Pubu Spółdzielczego!

5 czerwca 2019 21:21
Reklama
Reklama

Jeżeli dzielisz z nami pasję do piwa tworzonego rękami rzemieślników i widzisz siebie w roli menadżera pubu serwującego właśnie takie piwo.

Albo – tak jak my – uważasz, że warto tworzyć miejsca pracy dla osób, którym trudno odnaleźć się na otwartym rynku pracy z powodu choroby lub niepełnosprawności.

A może łączysz w sobie i tę pasję, i to przekonanie?

Jeśli tak, koniecznie aplikuj i twórz z nami pierwszą w Polsce sieć franczyzy społecznej, w ramach której do 2021 roku uruchomimy co najmniej 4 franczyzowe Puby Spółdzielcze.

ODDAMY NASZ SZYLD W TWOJE RĘCE!

Na zgłoszenia czekamy do 20 czerwca 2019.
Formularz zgłoszeniowy, regulamin rekrutacji oraz więcej informacji o naszej ofercie, dostępnych jest na: www.franczyzaspoleczna.com

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Franczyza społeczna - Pub Spółdzielczy Gdańsk
Imię i nazwisko:
Natalia Siuda
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 5 czerwca 2019 do 19 czerwca 2019
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.