Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).
Reklama
Reklama

Cześć wszystkim ochotnikom ;)

jesteśmy grupką osób,które organizują wyjazd dla naszej optymistycznej grupy osób na wózkach i wolontariuszy. Zapraszamy Cię do nas na posmakowanie naszego życia.
Gdzie - do miejscowości Jurata.
Data wyjazdu - 23 wrze.-7 pażdż. 2019

Po co jechać? - zróbić coś dobrego dla innych,i również dla samego siebie
Co będziesz robił = towarzyszył osobie z niepełnosprawnością - wspólnie z nowym przyjacielem planował sobie dzień,prowadził na spacery,prowadził na zabiegi reh.itp.

Co my zrobimy - zadbamy o to, żebyś czuł się rodzinnie wsród nas, wyjaśnimy Ci wszystko, będziesz mógł poznać nasze historie :)
Kim jesteśmy - grupą,która co roku spotykają się aby spędzić razem czasu i wypocząc oraz nabrać sił na kolejny rok.
Nadajesz się? - nie wiem -- napisz, porozmawiamy!

Co możemy zaoferować? - dużo uśmiechu, możliwość poznania naprawdę wyjątkowych osób, wyżywienie i zakwaterowanie, świeże morskie powietrze i czas….:)
Warto?Jasne!
Szczegółowe informacje,wszelkie wyjaśnienie w emailu maria.theresa1@gazeta.pl

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Aktywni Mocni org.
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 6 czerwca 2019 do 20 czerwca 2019
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.