Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Nabór dla praktykantów do programu „Praktykuj w kulturze”

7 czerwca 2019 15:26
Reklama
Reklama

Ponad 50 ofert czeka na ambitnych i gotowych na wyzwania studentów lub absolwentów kierunków humanistycznych, społecznych i artystycznych. Do 16 czerwca możecie się zgłaszać do Letniej Edycji programu „Praktykuj w kulturze”!

Tego programu nikomu nie trzeba przedstawić. Już od ponad dziesięciu lat Narodowe Centrum Kultury pośredniczy między studentami i absolwentami, którzy chcą zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe, a instytucjami z sektora kultury, poszukującymi nowych członków swoich zespołów. Edycja Letnia projektu „Praktykuj w kulturze” trwa od 17 czerwca do 30 września 2019 r. Kandydaci mogą wybierać spośród ofert, które spłynęły z biblioteki, galerii, ośrodków kultury, teatrów i muzeów. Praktykanci będą mogli spróbować swoich sił m.in. w krakowskiej Dydo Galerii Plakatu, ŻyWej Pracowni, Służewskim Domu Kultury oraz Stowarzyszeniu Teatrów Nieinstytucjonalnych. Swoje oferty zgłosiło także Narodowe Centrum Kultury, m.in. w Wydawnictwie NCK i Dziale Projektów Kulturalnych.

Nabór odbywa się poprzez stronę pracujwkulturze.nck.pl!

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Narodowe Centrum Kultury
Imię i nazwisko:
Gabriela Będkowska
Strona internetowa:
http://nck.pl
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 7 czerwca 2019 do 21 czerwca 2019
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.