Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Praktykuj w Narodowym Centrum Kultury!

11 czerwca 2019 13:36
Reklama
Reklama

Do 16 czerwca czekamy na zgłoszenia studentów i absolwentów kierunków humanistycznych, społecznych i artystycznych, którzy chcieliby wziąć udział w Letniej Edycji naszego programu „Praktykuj w kulturze”. Spośród ponad 50 instytucji kultury z całej Polski, które złożyły swoje oferty, nie zabrakło także naszych propozycji!

Narodowe Centrum Kultury oferuje praktyki w działach:

  • Jeśli interesuje Cię tematyka programów dotacyjnych MKiDN, nie boisz się baz danych i chcesz poznać tajniki pracy z CMS-em – polecamy wysłać aplikację do Działu Programów Dotacyjnych.
  • Jeśli Twoją mocną stroną jest analizowanie danych i chciałbyś spróbować swoich sił w pisaniu artykułów – czeka na Ciebie miejsce w Dziale Badań i Analiz.
  • Jeśli jesteś ciekawy, jak wygląda przygotowanie dużych, ogólnopolskich projektów kulturalnych i zarządzanie projektem – praktyka w Dziale Projektów Kulturalnychprzypadnie Ci do gustu.
  • Jeśli Twoim żywiołem są media społecznościowe, masz lekkie pióro i chcesz zobaczyć, jak wygląda promocja projektów kulturalnych realizowanych przez Narodowe Centrum Kultury – spodoba Ci się praktyka w Dziale Komunikacji i Promocji.
  • A jeśli najbardziej interesuje Cię proces wydawniczy, chcesz przekonać się, jak wygląda współpraca z autorami, wydawcami i dystrybutorami – Wydawnictwo NCK jest wymarzonym miejscem na praktykę dla Ciebie.

Oferty wszystkich praktyk znajdziesz na stronie pracujwkulturze.nck.pl

Jak się zgłosić? Wystarczy zarejestrować się na stronie pracujwkulturze.nck.pl, wybrać od jednej do trzech najbardziej interesujących ofert praktyk, odbyć rozmowę kwalifikacyjną i…rozpocząć praktykę! Na Wasze zgłoszenia czekamy do 16 czerwca.

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Narodowe Centrum Kultury
Imię i nazwisko:
Gabriela Będkowska
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 11 czerwca 2019 do 18 czerwca 2019
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.