Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Poszukiwany/a wolontariusz/ka do Gry miejskiej

11 czerwca 2019 14:28
Reklama
Reklama

Poszukujemy dobrych duszyczek, które zechciałyby uczestniczyć w naszym wydarzeniu w ramach Warszawskich Dni Różnorodności 14.06. od 12.00-16.00

Gra miejska: „Czy znasz Warszawę…?”

Nauka przez zabawę to jeden z najlepszych sposobów przyswajania nowych wiadomości i utrwalania tych już nabytych. Czasem gra miejska porównywana jest także do happeningu, podchodów lub harcerskiego biegu na orientację. Dużo w tym racji, ponieważ łączy ona wszystkie te elementy, co sprawia, że jest niezwykle atrakcyjną formą spędzania wolnego czasu. Dlatego też chcemy aby mieszkańcy Warszawy bawili się dobrze podczas naszego wydarzenia.

Ze względu na treść, gra miejska którą organizujemy można zaliczyć do tzw. Gry edukacyjnej – czyli gry, których celem jest przekazanie wiedzy.

Celem naszej gry miejskiej „Czy znasz Warszawę…?” jest zwiększanie świadomości oraz podniesienie wiedzy w zakresie różnorodności społecznej oraz zjawiska dyskryminacji przy uwzględnieniu w szczególności przynależności narodowej, etnicznej, orientacji seksualnej, niepełnosprawności.
Gra skierowana jest do wszystkich mieszkańców i mieszkanek Warszawy ( za darmo ! ;) )

START : znana warszawiakom " Patelnia"

link do wydarzenia

https://www.facebook.com/events/2324061131166876/

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Fundacja Q
Imię i nazwisko:
Kamil Prykowski
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 11 czerwca 2019 do 18 czerwca 2019
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.