Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Wolontariat w ośrodku dla osób z doświadczeniem choroby psychicznej / psychologowie i inni

12 czerwca 2019 08:28
Reklama
Reklama

Cześć!

Jesteś studentem/studentką studiów z kierunków psychologia / terapia zajęciowa / fizjoterapia / praca socjalna lub pokrewne? Chciałbyś zdobyć doświadczenie zanim znajdziesz się na otwartym rynku pracy?

Zapraszamy do współpracy z nami!

Dom Wspólny to ośrodek realizujący usługi mieszkaniowe (mieszkalnictwo wspomagane) dla osób z doświadczeniem choroby psychicznej. Jesteśmy częścią projektu „Program zintegrowanych działań zdrowotnych, społecznych i socjalnych w procesie zdrowienia osób z doświadczeniem choroby psychicznej – etap II" Projekt nr POWR.04.01.00-00-D203/17 współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

  • Co mógłbym/mogłabym robić w ramach wolontariatu?

Organizować i przeprowadzać zajęcia z zakresu psychoedukacji, terapii zajęciowej, warsztaty o niemal dowolnej (proponowanej przez Ciebie) tematyce czy uczestniczyć razem z naszymi podopiecznymi w wyjściach kulturalnych/wycieczkach. Możesz włączyć się w promocję naszych działań lub po prostu być z naszymi podopiecznymi dając im wsparcie i pomagając im zdobyć własną samodzielność.

  • Jak mogę zacząć?

Skontaktuj się z nami przez email lub telefonicznie. Umów się na spotkanie z koordynatorem Domu Wspólnego. Na takim spotkaniu zobaczysz pracę ośrodka „od kuchni”. Wspólnie podejmiemy decyzję o dalszych działaniach.

Telefon: Dom Wspólny 71 393 94 98

Adres e-mail: domwspolny@opiekaitroska.pl

  • Kiedy mógłbym/mogłabym przychodzić na wolontariat?

Nasz Dom Wspólny jest ośrodkiem całodobowym. Jednak ze względu na harmonogram dnia wolontariuszy zapraszamy do odwiedzin od poniedziałku do piątku, w godzinach 14:00 – 20:00 oraz w weekendy w godzinach 12:00 – 20:00.

Do zobaczenia! :)

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Fundacja Opieka i Troska
Strona internetowa:
https://opiekaitroska.pl/
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 12 czerwca 2019 do 19 czerwca 2019
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.