Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

MISJA: ODWAGA. Laboratorium Zmiany zbiera pieniądze na odważne warsztaty

13 czerwca 2019 09:22
Reklama
Reklama

Do końca czerwca pod hasłem MISJA: Odwaga opolska fundacja Laboratorium Zmiany zbiera pieniądze na przeprowadzenie dla młodzieży Warsztatów Dodających Odwagi. Dzięki takim zajęciom młode osoby nauczą się i doświadczą, jak to jest wypowiadać na głos swoje opinie, dzielić się swoimi uczuciami, czy reagować na niesprawiedliwość. Zobacz, jak możesz na pomóc!

Celem jest zebranie 10 780 zł, by od września do grudnia 2019 r. przeprowadzić 22 warsztaty dla 220 młodych ludzi z Opola, Niemodlina i Myślenic. – Chcemy, żeby każda młoda osoba uczyła się głośnego wypowiadania swoich opinii. Była słuchana i mówiła własnym głosem. W taki sposób możemy budować odważne i pełne empatii społeczeństwo – mówi Karolina Pisz, wiceprezeska Fundacji.

Przekazane darowizny sfinansują materiały do przeprowadzania warsztatów oraz uczestnictwo młodzieży. Pieniędze można wpłacać poprzez stronę misjaodwaga.pl.

JAK MOŻESZ NAM POMÓC?

  • możesz wpłacić dowolną kwotę, ufundować materiały lub uczestnictwo osób w warsztatach i odebrać swoją nagrodę,* wysłać linka do zbiórki do 3 osób i zachęcić je do wpłaty,* udostępnić linka do zbiórki w wybranym kanale społecznościowym,* przekazać informację o zbiórce do zaprzyjaźnionych dziennikarzy, dziennikarek i mediów,użyj hasztagu #misja:odwaga w swoich mediach, gdy będziesz udostępniać informację o zbiórce,* skontaktuj się z nami, jeśli masz jeszcze parę pomysłów

O FUNDACJI LABORATORIUM ZMIANY

W Fundacji Laboratorium Zmiany z dziewczynami i kobietami uczymy (się) jak odważnie stawać przed światem, mówić własnym głosem i wspierać się wzajemnie. Wspólnie z mężczyznami szukamy sposobów na świat przyjazny zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

● sprawiłyśmy, ze 218 nastolatków i nastolatek z woj. opolskiego i małopolskiego zrealizowało swoje własne inicjatywy na rzecz lokalnej społeczności,
● dzięki naszemu wsparciu warsztatowemu 33 lokalne liderki rozpoczęły działania antydyskryminacyjne,
● podczas naszych gier 56 osób przekonało się jak to jest reagować na niesprawiedliwość a 218 osób poznało historie odważnych kobiet i dziewczyn,
● 315 dziewczyn i chłopców ćwiczyło z nami jak radzić sobie z dyskryminacją w szkole.

OSOBA DO KONTAKTU

Szczegółowych informacji udziela Karolina Pisz, wiceprezeska Fundacji Laboratorium Zmiany.
nr tel. 606200967

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Fundacja Laboratorium Zmiany
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 13 czerwca 2019 do 4 lipca 2019
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.