Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).
Reklama
Reklama

Fundacja Centrum Poradnictwa Prawnego PRAWNIKON zatrudni osoby do prowadzenia poradnictwa obywatelskiego w punktach prowadzonych na podstawie ustawy z dnia 5 sierpnia 2015 r. o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej, na terenie całej Polski a w szczególności województw:

  • podkarpackiego,
  • małopolskiego,
  • zachodniopomorskiego
  • mazowieckiego
  • śląskiego,
  • świętokrzyskiego.

Wymagania:
1) wykształcenie wyższe
2) ukończone z oceną pozytywną szkolenie w zakresie świadczenia poradnictwa obywatelskiego (lub osoby w trakcie szkolenia lub osoby planujące ukończyć takie szkolenie do końca sierpnia 2019r.)
3) wymagane doświadczenie w zakresie poradnictwa obywatelskiego
4) niekaralność

Fundacja nawiąże również współpracę z mediatorami sądowymi oraz adwokatami i radcami prawnymi.

Praca w budynkach samorządów lokalnych, od poniedziałku do piątku, w wymiarze min. 4 godzin dziennie. Możliwość wyboru 1-5 dni pracy w tygodniu.

Wynagrodzenie: 4000 zł brutto/m-c, za pracę w wymiarze 5 dni/tydz., ok. 4 godziny dziennie. Możliwość zatrudnienia w większym wymiarze czasowym. Stabilna praca na cały rok.

Formy zatrudnienia: rekomendowana własna działalność gospodarcza.

Dokumenty aplikacyjne (scan podpisanego CV, dyplom, wpis na listę adwokatów/radców prawnych/mediatorów sądowych i/lub zaświadczenie o ukończonym szkoleniu na doradcę obywatelskiego) nadsyłać należy na adres: prawnikon.projekty@gmail.com wpisując w tytule" Doradca obywatelski - województwo". Istotna będzie kolejność nadsyłania zgłoszeń. Administratorem danych osobowych jest Fundacja Prawnikon.

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Centrum Poradnictwa Prawnego Prawnikon
Imię i nazwisko:
Patricia Mitro
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 27 czerwca 2019 do 28 lipca 2019
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.