Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Trener współprowadzący warsztaty profilaktyczne dla dzieci i młodzieży

13 sierpnia 2019 17:17
Reklama
Reklama

W związku ze stałym rozwojem, a w szczególności z realizacją Programu Profilaktyczno Wychowawczego Epsilon, doskonalonego od 15 lat autorskiego projektu wpisanego na listę rekomendacyjną ORE, PARPA, KBdsPN, IPiN, poszukujemy kandydatów na stanowisko "Trener współprowadzący warsztaty profilaktyczne dla dzieci i młodzieży", przedstawiając poniżej wymogi stawiane kandydatom.

WYKSZTAŁCENIE

Wyższe bądź licencjackie na kierunku pedagogika / psychologia. Dopuszczamy możliwość zatrudnienia absolwentów innych kierunków w tym nauczycielskich, jednak wyłącznie posiadających certyfikaty szkół trenerskich bądź absolwentów szkół psychoterapii.

DOŚWIADCZENIE, UMIEJĘTNOŚCI I KLUCZOWE CECHY OSOBOWE

Poszukujemy osób o wysokich kompetencjach interpersonalnych, dynamicznych i energicznych. Wymagamy podstawowego doświadczenia w pracy z grupą a szczególnie wskazane są umiejętności w zakresie pracy z procesem grupowym. Doświadczenie w pracy w świetlicach środowiskowych, streetworkingu bądź w innych formach pomagania dzieciom będzie dodatkowym atutem.

MIEJSCE ZAMIESZKANIA, DYSPOZYCYJNOŚĆ I LOGISTYKA PRACY

Zatrudniona osoba pracować będzie na terenie Warszawy i okolic. Sporadycznie - również w innych destynacjach ponieważ projekty realizujemy w całej Polsce. Rozpoczęcie pracy - wrzesień 2019r.

Osobom spoza Warszawy zapewniamy możliwość nieodpłatnego korzystania z mieszkania służbowego oraz z samochodów służbowych.

Oczekujemy od kandydatów dyspozycyjności co najmniej 3 dni w tygodniu. Preferujemy jednak kandydatów dyspozycyjnych przez cały tydzień (pn-pt), minimum w godzinach 8.00 - 14.00.

WARUNKI PRACY

Zapewniamy stałe zatrudnienie w oparciu o kontrakt. Wynagrodzenie przy pracy 5 dni w tygodniu wynosi 3000 zł miesięcznie (po odliczeniu kosztów podatkowych i ubezpieczeń społecznych!). W przypadku osób posiadających wyższe kompetencje i doświadczenie trenerskie, wynagrodzenie jest odpowiednio wyższe. W okresie próbnym - zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie bądź umowę o dzieło.

OFERUJEMY:

  • możliwość pracy oraz doskonalenia w kreatywnymi i koleżeńskim zespole trenerów,

  • stałe zatrudnienie nieograniczone terminami projektów, które realizujemy,

  • stałą, nieodpłatną superwizję, szkolenia wewnętrzne oraz wsparcie w rozwoju zawodowym.

PROCES REKRUTACJI

Wymagamy aplikacji zawierających:

  • Curriculum vitae

  • List motywacyjny w którym kandydat odniesie się do podstawowych wymagań przedstawionych w ogłoszeniu a w szczególności do swoich doświadczeń w pracy z grupą,

  • Zdjęcie (dodatkowym atutem będzie dołączenie "dynamicznego zdjęcia", którego forma zależy od inwencji kandydata).

  • W tytule maila przesyłanego na praca@epsilon.org.pl prosimy o zamieszczenie dopisku „rekrutacja”.

  • Kontaktujemy się wyłącznie z osobami które zaprosimy po analizie aplikacji do kolejnych etapów rekrutacji.

  • Nasze biuro nie udziela dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji oraz wymagań stawianych kandydatom prócz zawartych w n/n ogłoszeniu.

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Stowarzyszenie Epsilon Plus
Imię i nazwisko:
Grzegorz Pytel
Strona internetowa:
http://www.epsilon.org.pl
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 13 sierpnia 2019 do 20 sierpnia 2019
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.