Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Wychowawca i/lub socjoterapeuta w świetlicy socjoterapeutycznej w Poznaniu

14 sierpnia 2019 21:02
Reklama
Reklama

Stowarzyszenie na Rzecz Społeczności Lokalnej "Razem na Głównej" poszukuje wychowawcy i/lub socjoterapeuty do pracy w świetlicy socjoterapeutycznej "NASZA Świetlica":

  • praca w godzinach popołudniowych;

  • wymagania zgodne z Ustawą z dnia 9 czerwca 2011 z późn. zm. o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej;

  • mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi;

  • umowa o pracę (etat lub część etatu).

CV prosimy przesyłać na adres: stowarzyszenie@razemnaglownej.org

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie na Rzecz Społeczności Lokalnej "Razem na Głównej" dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych. Zgoda została wyrażona przeze mnie w trybie zapisów art. 6 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanego RODO.”

Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie na Rzecz Społeczności Lokalnej "Razem na Głównej", ul. Mariacka 15, 61-012 Poznań e-mail: stowarzyszenie@razemnaglownej.org .

W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych proszę kontaktować się z Małgorzatą Trubiłowicz, e-mail razemnaglownej@gmail.com .

Dane będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji personelu na podstawie art. 22 Kodeksu Pracy, będą przechowywane przez do czasu zakończenia procesu rekrutacji.

Kandydat ma prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o ile przepisy szczegółowe nie stanowią inaczej.

Kandydat ma prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofanie. Skorzystanie prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

Kandydat ma także prawo do przenoszenia danych.

Kandydatowi przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane ogłoszenia.

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Stowarzyszenie na Rzecz Społeczności Lokalnej "Razem na Głównej"
Imię i nazwisko:
Małgorzata Trubiłowicz
Strona internetowa:
http://razemnaglownej.org
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 14 sierpnia 2019 do 14 września 2019
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.