Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Humane Society International poszukuje Starszego Kampaniera/Starszej Kampanierki

4 listopada 2019 12:53
Dzięki temu ogłoszeniu
nie musimy polegać na reklamach.
Dziękujemy!

Humane Society International jest jedną z największych i najbardziej wpływowych organizacji zajmujących się ochroną zwierząt na świecie. Humane Society dąży do poprawy przyszłości zwierząt i ludzi poprzez ochronę, edukację i programy praktyczne.

Nasza globalna siedziba znajduje się w Waszyngtonie, jednak w ponad 50 krajach blisko współpracujemy nad różnorodnymi sprawami dotyczącymi dobrostanu zwierząt z lokalnymi organizacjami i rządami krajowymi, z którymi dzielimy się naszą wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem. Staramy się wprowadzać kwestie dotyczące zwierząt do programów politycznych i zwiększać świadomość konieczności ochrony zwierząt.

Jesteśmy dumni z wysokiego poziomu specjalistycznej wiedzy naukowej i technicznej w naszej organizacji. Stoimy na stanowisku, że nie wystarczy tylko protestować przeciwko problemom i nadużyciom związanym z dobrostanem zwierząt – w HSI zawsze staramy się być częścią rozwiązania.

Do naszego szybko rozwijającego się zespołu w Europie szukamy osoby na stanowisko:

Starszy Kampanier/ka ds. Dobrostanu Zwierząt

Humane Society International (HSI) poszukuje zamieszkałego w Polsce doświadczonego kampaniera/kampanierki do opracowania i prowadzenia kampanii na rzecz dobrostanu zwierząt.

HSI niedawno otworzyło nowe biura w Polsce i Rumunii. Biura te będą koncentrować się na wyeliminowaniu okrucieństwa wobec zwierząt, zapewnieniu lepszego życia zwierzętom hodowlanym i zakończeniu destrukcji dzikiej przyrody. Od kampaniera/rki oczekujemy prowadzenia wszystkich kampanii w Polsce oraz wsparcia kampanii HSI w Rumunii.

Biorąc pod uwagę niewielką liczebność zespołów w Polsce i Rumunii, oczekujemy, że kampanier/ka będzie działał niezależnie. Wsparcie i zasoby zapewnią koordynatorzy krajowi w Polsce i Rumunii, zespół HSI/Europe oraz odpowiednie działy programowe w Stanach Zjednoczonych. Funkcja ta będzie wymagać doświadczenia kampanijnego i dogłębnego rozumienia zasad prowadzenia kampanii oraz tego, jak wpływać na decydentów.

Stanowisko podlega dyrektorowi krajowemu HSI/Poland i znajduje się pod kierunkiem funkcjonalnym działów programowych w globalnej siedzibie HSI w Waszyngtonie.

Funkcja ta stanowi doskonałą i wyjątkową okazję do prowadzenia kampanii o donośnym znaczeniu, które mają duży wpływ na życie zwierząt.

Stanowisko oferowane jest na zasadzie 12-miesięcznej umowy o doradztwo.

Podstawowe zadania i obowiązki

 • Opracowanie i wdrożenie, w porozumieniu z zespołem HSI w Europie i Stanach Zjednoczonych, skutecznych kampanii, które przyczynią się do poprawy dobrostanu zwierząt
 • Wprowadzanie nowych i innowacyjnych taktyk, podejść i materiałów kampanijnych
 • Monitorowanie postępów i dostosowywanie planów oraz działań w razie potrzeby
 • Raportowanie postępów kampanii partnerom wewnętrznym

Edukacja i doświadczenie

 • Wymagany tytuł licencjata w pokrewnej dziedzinie lub równoważne doświadczenie zawodowe. Zdecydowanie preferowany stopień magistra
 • Duże doświadczenie związane z kampaniami, w tym doświadczenie w kierowaniu strategicznym rozwojem i realizacją kampanii

Niezbędna wiedza, umiejętności i zdolności

 • Solidna znajomość zagadnień związanych z dobrostanem zwierząt w co najmniej jednym istotnym obszarze: dzikiej przyrody, zwierząt domowych i zwierząt gospodarskich
 • Umiejętność przełożenia strategicznych celów kampanii na skuteczne plany działania
 • Umiejętność planowania i organizacji
 • Umiejętność samodzielnej pracy
 • Doskonałe umiejętności komunikacji w mowie i piśmie
 • Biegła znajomość języka angielskiego
 • Chęć i zdolność do odbywania podróży

Jak aplikować

Prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV do Igi Głażewskiej na adres iglazewska@hsi.org.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Humane Society International w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Humane Society International
Imię i nazwisko:
Iga Głażewska
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 4 listopada 2019 do 18 listopada 2019
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.