Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Ministerstwo Cyfryzacji: nabór do komisji konkursowej

11 września 2019 12:48
Reklama
Reklama

Minister Cyfryzacji ogłosił nabór na członków do komisji konkursowej, mającej na celu zaopiniowanie ofert złożonych w ramach otwartego konkursu „Mistrzostwa w Algorytmice i Programowaniu”.

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych, które nie biorą udziału w konkursie, do udziału w pracach komisji konkursowej. Za pracę w komisji konkursowej nie jest przewidziane wynagrodzenie. Termin zgłaszania kandydatów upływa z dniem 17 września 2019 roku.

Ogłoszenie o naborze do komisji konkursowej oraz formularz zgłoszenia znajdują się na stronie BIP Ministerstwa Cyfryzacji: https://mc.bip.gov.pl/otwarte-konkursy-ofert/ogloszenie-pt-otwarty-konkurs-ofert-na-realizacje-w-latach-2019-2020-zadania-publicznego-z-zakresu-dzialalnosci-wspomagajacej-rozwoj-techniki-wynalazczosci-i-innowacyjnosci-oraz-rozpowszechniania-i-wdrazania-nowych-rozwiazan-technicznych-w-praktyce-gospoda.html

Ważność ogłoszenia: od 11 września 2019 do 18 września 2019
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.