Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

WOLONTARIUSZE do pomocy seniorom przy kursie grafiki cyfrowej PILNIE POSZUKIWANI !!!

11 września 2019 14:51

Poszukujemy wolontariuszy do pomocy podczas kursu grafiki cyfrowej dla seniorów w

Domu Artysty Plastyka w Warszawie

przy ul. Mazowieckiej 11a

Fundacja Animacja jest organizacją pożytku publicznego prowadzącą autorski, interdyscyplinarnym projekt „Praga Gada” (adaptujemy na komiksy zarejestrowane przez nas opowieści seniorów z warszawskiej Pragi).

Opis stanowiska:

Do współpracy poszukujemy wolontariuszy, którzy będą pełnili funkcję asystentów trenera na kursach informatycznych we wrześniu w terminach 16.09-27.09.19 oraz 30.09-10.10.19. Każdy kurs składa się z 9 spotkań (godz. 10.00 - 15.00). Wolontariusz może pomagać seniorom we wszystkie dni kursu lub tylko na wybranych przez siebie zajęciach. Zadanie polega na wsparciu seniorów w obsłudze Apple iPad pro i Internetu. Kurs odbywać się będzie w Domu Artysty Plastyka w Warszawie przy ul. Mazowieckiej 11a

Wymagania:

Poszukujemy osób dyspozycyjnych, kontaktowych, empatycznych, cierpliwych, życzliwych wobec osób starszych oraz odpowiedzialnych.

Oferujemy:

W zamian za Państwa zaangażowanie oferujemy wyżywienie każdego dnia trwania kursu, referencje wraz z opinią, możliwość odbycia praktyk studenckich oraz przekażemy Państwu limitowany komiks z serii „Praga Gada”.

W celu zgłoszenia chęci udziału w wolontariacie oraz uzyskania szczegółowych informacji prosimy o wiadomość z krótką informacją o sobie na adres pragagada@gmail.comlub telefon 730-30-30-25. Więcej informacji o projekcie: www.pragagada.pl.

Zapraszamy do współpracy!

wolontariusze na kurs grafiki cyfrowej

Ogłoszeniodawca:
Fundacja Animacja
Imię i nazwisko:
Anna Ośka
Strona internetowa:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 11 września 2019 do 2 października 2019