Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Poprowadzę bezpłatne zajęcia cyfrowe dla osób 44+

4 października 2019 11:14
Reklama
Reklama

Szanowni Państwo,

Jestem trenerką edukacji cyfrowej w ramach projektu "Latarnicy Polski Cyfrowej 2020". Od listopada 2019 do maja 2021 będę organizowała bezpłatne zajęcia komputerowe i cyfrowe dla osób w wieku 44-64 lat oraz powyżej 65 roku życia. Uczestnicy muszą mieszkać na terenie województwa mazowieckiego. Jeden cykl zajęć będzie trwał 16 godzin lekcyjnych. Grupa szkoleniowa będzie liczyła od 10 do 15 osób. W programie m.in. nauka korzystania z komputera, smartfonu i innych urządzeń elektronicznych, obsługa mediów społecznościowych, bezpieczeństwo w Internecie, wizerunek w Internecie, obsługa popularnych aplikacji, prowadzenie blogów/ forów/ fanpage/ vlogów, używanie komputera i internetu w pracy oraz w codziennym życiu. Jestem również otwarta na inną tematykę zajęć. Nie zapewniam sali szkoleniowej. Działam na terenie prawobrzeżnej Warszawy oraz powiatów: otwockiego, piaseczyńskiego, wołomińskiego, garwolińskiego i mińskiego.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, zachęcam do kontaktu na podany w ogłoszeniu adres mailowy. Na zgłoszenia czekam do 31.10.2019.

https://latarnicy2020.pl/

https://latarnicy2020.pl/

Dane kontaktowe
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 4 października 2019 do 4 listopada 2019
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.