Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Instruktorzy do prowadzenia darmowych zajęć programistycznych dla dziewczyn

8 października 2019 11:12
Dzięki temu ogłoszeniu
nie musimy polegać na reklamach.
Dziękujemy!

Mało kto wie, że pierwszy język programowania stworzyła kobieta! Była to XIX wieczna uczona Ada Lovelace. Właśnie dlatego nazywamy nasze Kluby Koderek Ada.

Celem naszego projektu jest stworzenie ogólnopolskiej sieci klubów dla dziewczyn, gdzie uczestniczki nie tylko uczą się podstaw programowania i kompetencji cyfrowych, ale tworzą więź z innymi dziewczynami oraz poznają kobiety branży IT. Chcemy wesprzeć dziewczyny w ich rozwoju w dziedzinie nowych technologii. Wzmocnić ich wiarę w siebie i udowodnić im, że wszystko jest możliwe.

W ramach Klubów Koderek Ada będą odbywać się bezpłatne zajęcia programowania dla dziewczyn w wieku szkolnym, prowadzone przez wolontariuszki. Liderem i centralnym punktem koordynacyjnym dla sieci Klubów Koderek Ada będzie Fundacja Girls Code Fun.

Szukamy instruktorów i koordynatorów klubów w Warszawie
– Jeżeli masz 18 lat + , znasz podstawy programowania, i możesz nam udostępnić zaświadczenie o niekaralności, zapraszamy do współpracy!
– Nasza fundacja udostępni programy edukacyjne, materiały promocyjne i dobre praktyki wszystkim zainteresowanym wolontariuszkom.

Prosimy wypełnić formularz aby się zgłosić

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
FUNDACJA GIRLS CODE FUN
Imię i nazwisko:
Cikowska
Strona internetowa:
http://girlscodefun.pl
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 8 października 2019 do 22 października 2019
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.