Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

YESS – rekrutujemy do projektu międzynarodowego!

8 października 2019 16:50
Reklama
Reklama

Czy chcesz zdobyć bądź wzbogacić doświadczenie zawodowe? Czy znasz możliwości, jakie czekają na Ciebie w naszym regionie? A może chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę, wzbogacić umiejętności niezbędne na rynku pracy? Zapraszamy do udziału w projekcie!

Kogo szukamy? Osoby w wieku 18-30 lat

Co oferujemy?

  • szkolenia metodą bezpośrednią na temat podstawowych zagadnień z zakresu przedsiębiorczości, pozyskiwania funduszy na rozpoczęcia działalności gospodarczej, marketingu, wprowadzania produktu na rynek
  • dostęp do platform e-learningowej powstałej w ramach projektu, na której będą mogli skorzystać z materiałów do samokształcenia na temat związany z szeroko pojętą przedsiębiorczością
  • 5-dniowy staż metodą job shadowing we wskazanym przez koordynatora miejscu, który umożliwi odwiedzenie danego miejsca pracy, obserwowania charakteru pracy pracowników poszczególnych działów, poznając wyznania, które przed nimi stoją.

Co zyskujesz?

  • wiedzę zdobytą podczas szkolenia i stażu
  • doświadczenie zdobyte podczas nowoczesnej metody odbywania stażu (staże towarzyszące)
  • możliwość zaprezentowania się potencjalnemu pracodawcy(instytucje kultury, przedsiębiorcy, biblioteki, muzea)
  • uświadomienie sobie, jakie umiejętności są wymagane w danym miejscu pracy/na danym stanowisku, co pozwoli im na świadomy wybór zawodowej ścieżki rozwoju w przyszłości. To idealny czas dla młodych ludzi pozwalający na zweryfikowanie swoich wyobrażeń na temat określonych zawodów z rzeczywistością.

Dodatkowo, 3 najlepsze osoby będą zaproszone do uczestnictwa w międzynarodowym spotkaniu, które odbędzie się w Kielcach w dniach 18 – 22.11.2019 r., podczas którego będą mieli możliwość spotkania się z uczestnikami projektu z Grecji, Włoch i Cypru, wymienić się doświadczeniami, porównać możliwości itp.

Jesteś zainteresowany? Prześlij nam swoje CV oraz list motywacyjny na adres k.zapala@sir.com.pl, wpisując w treści e-maila: YESS Rekrutacja.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź naszą stronę internetową: www.yessproject.eu, profil na Facebooku https://www.facebook.com/yessproject.eu/, napisz do nas: k.zapala@sir.com.pl (Katarzyna Zapała – koordynator działania).

Projekt jest realizowany w ramach programu Erasmus Plus.

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Stowarzyszenie Integracja i Rozwój
Imię i nazwisko:
Katarzyna Zapała
Strona internetowa:
http://www.yessproject.eu
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 8 października 2019 do 15 października 2019
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.