Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Szukam pracy przy projekcie -> 7 lat doświadczenia w projektach marketingowych

2 grudnia 2019 18:34
Reklama
Reklama

Szukam pracy: pełen etat, pół etatu, praca zdalna, praca przy projekcie, ciekawy wolontariat.

Jakiej pracy szukam: praca związana z: marketingiem, zarządzaniem i realizacją projektów dla organizacji non profit, fundacji, stowarzyszeń.

Kilka słów o mnie: Mam 32 lata i 13 lat doświadczenia zawodowego. Posiadam doświadczenie w administracji biurem, sprzedaży, pozyskiwaniu partnerów biznesowych, barterowych, zarządzaniu projektem marketingowym. W ciągu ostatnich 7 lat pracowałam w agencjach reklamowych na kierowniczych stanowiskach oraz zajmowałam się redakcją tekstów o różnorodnej tematyce.

Potrafię tworzyć koncepcje kreatywne, wyceniać je, stworzyć do nich prezentację, zrealizować je w oparciu o zarządzanie budżetem.

Jeżeli moje kompetencję spotkają się z zainteresowaniem organizacji, fundacji, przedsiębiorstw, które wspierają i pomagają to będę wdzięczna za kontakt. Przedstawię swoje cv oraz referencje.

Szukam Pracodawcy - Dobry Pracownik

Dane kontaktowe
Imię i nazwisko:
Justyna
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 2 grudnia 2019 do 1 stycznia 2020
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.