Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Reklama
Reklama

Szukasz pomysłu na siebie? Masz ochotę wziąć udział w 46 godzinach szkoleń i warsztatów? Chcesz zdobyć nowe kompetencje, które są cenione na rynku pracy? Chcesz zdobyć doświadczenie w pracy dla organizacji pozarządowej? Masz pomysł na projekt społeczny, ale brakuje ci środków? Czy może po prostu chciałbyś nawiązać nowe znajomości i produktywnie wykorzystać swój czas?

Caritas Polska i Stowarzyszenie Morena szukają uczestników projektu Czas na Młodzież 2019. Udział w projekcie jest bezpłatny. Projekt jest przeznaczony dla osób od 15 do 29 roku życia. Uczestnik w projekcie jest 10 miesięcy. Zapraszamy również osoby z niepełnosprawnością ruchową.

Co będziesz robić jako uczestnik projektu?

-wraz z naszym doradzą opracujesz indywidualną ścieżkę rozwoju swoich umiejętności,

-weźmiesz udział w szkoleniach z umiejętności społecznych, zarówno w Warszawie, jak i poza nią,

-podniesiesz swoją wartość na rynku pracy, biorąc udział w szkoleniu kwalifikacyjnym, np. na instruktora turystyki kajakowej czy wychowawcy kolonijnego,

-otrzymasz grant w wysokości 1600zł na realizacje dowolnego grupowego projektu społecznego,

-zdobędziesz doświadczenie w pracy odbywając 50-godzinny staż wolontariacki w Caritas Polska.

Zyskujesz: ubezpieczenie, zaświadczenie o odbytym wolontariacie, cenny wpis w CV, szkolenia z umiejętności miękkich oraz certyfikat potwierdzający Twoje nowe kwalifikacje, szanse na realizacje projektu społecznego, nawiązanie interesujących znajomości, oraz okazję na wykonywanie odpowiedzialnych zadań w ramach stażu.

Zapisy przyjmujemy na adres e-mail: power@caritas.org.pl

Plakat projektu

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Caritas Polska
Imię i nazwisko:
Jakub Matla
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 5 listopada 2019 do 6 grudnia 2019
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.