Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Student przekładoznawstwa oferuje pomoc przy tłumaczeniu tekstów w kombinacjach polski<>angielski

7 listopada 2019 02:02
Reklama
Reklama

Odnajdowanie się na rynku tłumaczeniowym jest zawsze procesem. Tłumacz powinien nieustannie podnosić swoje kompetencje językowe i aktywnie pracować nad rzemiosłem, którym niewątpliwie jest przekład.

Będąc studentem przekładoznawstwa II stopnia, niemal codziennie zgłębiam teorie tłumaczeniowe, techniki przekładu, pracuję nad tekstami specjalistycznymi i poprawiam swoją wydolność lingwistyczną. Jednak równie istotne jest udokumentowane doświadczenie, które nie zawsze jest zapewniane przez uczelnię.

Dlatego, po przydługim wstępie, chciałbym zaoferować Państwu swoją pomoc w przekładzie tekstów, zarówno tych krótszych, jak i tych bardziej obszernych. Proszę jedynie o wyrozumiałość w kwestii terminów, ponieważ studia dzienne pochłaniają znaczącą ilość czasu. W ogłoszeniu załączam również swoje CV.

Z góry dziękuję za wszelkie wiadomości!

Dane kontaktowe
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 7 listopada 2019 do 8 grudnia 2019
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.