Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Głosowanie na kandydatów do Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego V kadencji

7 listopada 2019 13:28
Reklama
Reklama

Marszałek Województwa Mazowieckiego zaprasza organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i wolontariacie (Dz. U. z 2019 r. poz. 688 i 1570), prowadzące działalność na terenie województwa mazowieckiego do głosowania na kandydatów na członków Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego V kadencji.

Organizacje pozarządowe, związki i porozumienia organizacji pozarządowych oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i wolontariacie (Dz. U. z 2019 r. poz. 688 i 1570), prowadzące działalność na terenie województwa mazowieckiego, mogły zgłaszać kandydatów na członków Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego V kadencji w okresie od 17 września do 8 października br.

Głosowanie odbywa się w terminie od 31 października do 30 listopada br.

Szczegóły informacji, pełna lista zgłoszonych kandydatów, ich sylwetki oraz karta do głosowania dostępne są na stronie www.dialog.mazovia.pl .

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 7 listopada 2019 do 30 listopada 2019
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.