Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Partnera do unijnego projektu szkoleniowego z doświadczeniem i siedzibą w woj. kujawsko-pomorskim

3 stycznia 2020 06:38
Reklama
Reklama

Prężnie działające m.in w obszarze edukacji, Stowarzyszenie z mocną pozycją na rynku i dużym potencjałem finansowym oraz merytorycznym POSZUKUJE równie "mocnego" partnera do projektu unijnego, mającego siedzibę główną i doświadczenie regionalne w województwie kujawsko-pomorskim w zakresie działań tożsamych, co do zakresu projektu i odbiorców projektu (niekoniecznie z funduszy UE).

Zakres projektu i odbiorcy projektu:

-kwalifikacyjne kursy zawodowe/kursy umiejętności zawodowych

-osoby dorosłe w wieku 18-65 lat, które z własnej inicjatywy chcą nabywać, podnosić lub uzupełniać posiadane kompetencje, kwalifikacje i umiejętności, należące do grup defaworyzowanych, czyli wykazują największą lukę kompetencyjną i posiadają największe potrzeby w dostępie do edukacji, w szczególności osoby o niskich kwalifikacjach i osoby powyżej 50 roku życia14.

Projekt kończy się 30.06.2023 r. i zakłada min. wartość 4 mln zł

Proszę kierować odpowiedzi zwrotne na adres e-mail: monika.mielewczyk@jpmcg.pl z podaniem nazwy potencjalnego partnera oraz jego doświadczenia w województwie kujawsko-pomorskim w zakresie działań tożsamych, co do zakresu i odbiorców projektu.

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
CRSE
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 3 stycznia 2020 do 2 lutego 2020
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.