Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Prosimy o 1 % na realizację ważnych zadań społecznych

3 stycznia 2020 11:41
Reklama
Reklama

Człowieka trzeba mierzyć miarą serca.”

św. Jan Paweł II

Niezmiennie liczymy na Państwa wsparcie, prosząc o przekazanie 1 % podatku w PIT również za 2019 rok. Można także dokonać wpłaty darowizny na cele statutowe naszego Stowarzyszenia. Inną znaczącą pomocą jest propagowanie idei naszej organizacji wśród znajomych i przyjaciół. Za wszelkie działania na rzecz utrzymania naszego Zakładu Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego z serca dziękujemy.

Zarząd i członkowie Stowarzyszenia Ludzi Otwartych Serc „LOS” organizacji pożytku publicznego bardzo serdecznie dziękują Państwu za przekazanie 1 % podatku w PIT za 2018 rok na cele statutowe Stowarzyszenia.

  • Głównym celem statutowym Stowarzyszenia „LOS” jest niesienie pomocy osobom niepełnosprawnym. To zadanie wykonujemy poprzez prowadzenie nieprzerwanie od 2002 roku Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Zakładu Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego im. Jana Pawła II. Chcąc go utrzymać, potrzebne są fundusze, gdyż bieżące nie wystarczają.

W 2019 roku wpłaty z 1 % podatku w PIT za 2018 r. pokryły częściowo koszty ubezpieczenia Zakładu Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego, oprogramowania i zakupu licencji mMedica, obsługi informatycznej, monitoringu, serwisu aparatury do rehabilitacji itp.

KRS 0000089573 Stowarzyszenie Ludzi Otwartych Serc „LOS” 42-256 Olsztyn koło Częstochowy ul. Mstowska 52

Wiceprezes: Krystyna Krawczyk Wiceprezes: Anna Połacik Prezes: Tadeusz Porada

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Stowarzyszenie Ludzi Otwartych Serc "LOS"
Imię i nazwisko:
Tadeusz Porada
Strona internetowa:
http://www.los.olsztyn.pl
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 3 stycznia 2020 do 3 lutego 2020
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.