Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Fundacja poszukuje specjalisty/specjalistki ds. projektów!

9 stycznia 2020 16:09
Reklama
Reklama

Jeśli chcesz dołączyć do Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej im. Jerzego Regulskiego – największej pozarządowej organizacji szkoleniowo-doradczej wspierającej rozwój samorządności, aplikuj – to ogłoszenie dla Ciebie.

W ubiegłym roku zrealizowaliśmy ponad 50 projektów, w tym 7 międzynarodowych. Do zespołu naszych specjalistów szukamy osoby, która ma doświadczenie w prowadzeniu projektów, pozyskiwaniu funduszy i realizacji przedsięwzięć społecznych.

Projekty prowadzone przez naszą Fundację mają za zadanie kształtować społeczeństwo obywatelskie, promować wartości demokratyczne, kształcić pracowników samorządowych w Polsce i za granicą, wspierać przemiany ustrojowe w krajach, które przechodzą transformację oraz upowszechniać metody umożliwiające odpowiedzialne gospodarowanie przestrzenią.

Oferujemy pracę w Biurze Zarządu w centrum Warszawy, w wymiarze pełnego etatu, na umowę o pracę.

Więcej o naszej Fundacji: www.frdl.org.pl oraz https://www.facebook.com/FundacjaRozwojuDemokracjiLokalnej/

Prosimy o zawarcie w CV zgody o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w trakcie procesu rekrutacji i niewymienionych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy, w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Administratora - Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej im. Jerzego Regulskiego z siedzibą w Warszawie, ul. Żurawia 43, 00-680 Warszawa, na stanowisko Specjalista ds. projektów”

oraz kierowanie zgłoszenia na adres kadry@frdl.org.pl. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej im. Jerzego Regulskiego
Imię i nazwisko:
Małgorzata Haracz
Strona internetowa:
http://www.frdl.org.pl
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 9 stycznia 2020 do 9 lutego 2020
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.