Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Reklama
Reklama

Szukamy osoby, która chciałaby dołączyć do naszego zespołu i wspólnie z nami tworzyć miejsce dodające dzieciom i młodzieży wiary we własne możliwości oraz siły do przezwyciężania różnych trudności. Mamy wolny etat dla wychowawcy w Świetlicy Socjoterapeutycznej. Wymagamy wykształcenia wyższego na kierunku psychologia, pedagogika, socjologia, nauki o rodzinie. Oczekujemy zaangażowania, kreatywności, odpowiedzialności oraz umiejętności pracy z grupą.

Praca w godzinach popołudniowych. Od poniedziałku do czwartku w godzinach 11.00-19.00. W piątki w godzinach 10.00-18.00.

Umowa o pracę na cały etat.

CV i listy motywacyjne można składać osobiście w naszej siedzibie przy ulicy Morcinka 19 a w Katowicach lub wysyłać mailowo na adres: fundacja.gniazdo@gmail.com. Dodatkowych informacji udzielamy pod numerem telefonu: 32 782 60 82.

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Fundacja Dla Ludz Potrzebujących Pomocy "Gniazdo"
Imię i nazwisko:
Agnieszka Czajak
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 14 stycznia 2020 do 28 stycznia 2020
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.