Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Fundusz Obywatelski poszukuje wolontariusza/wolontariuszki do prowadzenia Facebook’a

14 lutego 2020 13:05
Reklama
Reklama

Fundusz Obywatelski to niezależna inicjatywa finansowana przez obywateli dla obywateli. Wspieramy oddolne działania na rzecz ochrony praw i wolności, pokoju społecznego i tworzenia dialogu w całym kraju.

Poszukujemy wolontariusza / wolontariuszki lub organizacji, która nieodpłatnie będzie administrowała i rozbudowywała kanał Funduszu Obywatelskiego na Facebook’u oraz przygotowywała i publikowała materiały (również graficzne).

Czekamy właśnie na Ciebie jeśli:

  • podzielasz te same wartości co my i wizję, w jakiej Polsce chciałbyś/chciałabyś żyć,
  • interesujesz się tematyką praw człowieka i prawami obywatelskimi,
  • masz doświadczenie w prowadzeniu kanałów w social media,
  • piszesz poprawnie po polsku i masz lekkie pióro,
  • działasz proaktywnie, odpowiedzialnie i kreatywnie.

Co oferujemy w zamian:

  • możliwość całkowitej pracy zdalnej,
  • referencje i zaświadczenia o odbytym wolontariacie,
  • wkład w budowanie marki Funduszu i działań na rzecz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego w Polsce.

Zapraszamy do składania zgłoszeń (CV) na adres rekrutacja@fdp.org.pl lub za pośrednictwem naszego fanpage’a (https://pl-pl.facebook.com/FunduszObywatelski/).

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przez mnie danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji obecnie prowadzonej przez Fundację dla Polski z siedzibą w Warszawie 00-031, przy ul. Szpitalnej 5/3, przez okres 30 dni. Zgodę można w każdym czasie cofnąć. Cofnięta zgoda pozostaje bez wpływu na wcześniejsze przetwarzanie danych osobowych dokonane na podstawie tej zgody.”

Klauzula informacyjna: Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Fundacja dla Polski, ul. Szpitalna 5/3, 00-031 Warszawa, jako podmiot zarządzający Funduszem Obywatelskim. Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji, natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody, która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie, która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Państwa dane zgromadzone w ramach tego procesu rekrutacji będą przechowywane przez okres 30 dni od daty złożenia. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania ich przetwarzania oraz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Fundacja dla Polski | Fundusz Obywatelski
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 14 lutego 2020 do 28 lutego 2020
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.