Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Zapraszamy do centrum konferencyjnego z zapleczem hotelowym "Centrum Misji Afrykańskich"

7 września 2020 15:08
Reklama
Reklama

Centrum Misji Afrykańskich mieszczące się w sercu Mazowsza, w Borzęcinie Dużym, 12 km od Warszawy, to idealne miejsce do przeprowadzania ogólnopolskich zjazdów, szkoleń, spotkań, warsztatów czy rekolekcji, dla grup biznesowych, stowarzyszeń, fundacji i innych organizacji świeckich oraz kościelnych. Centrum zostało stworzone przez księży Misjonarzy z Prowincji Polskiej Stowarzyszenia Misji Afrykańskich dzięki hojności ofiarodawców z Polski i z zagranicy, a także życzliwości i wsparcia innych prowincji Stowarzyszenia Misji Afrykańskich na świecie.

Oferujemy 5 klimatyzowanych sal konferencyjnych z dostępem do światła dziennego. Każda z sal jest wyposażona w rzutnik multimedialny, ekran, flipchart, nagłośnienie oraz zaciemnienie. Na życzenie organizatora konferencji udostępniany jest laptop oraz kabinę do tłumaczeń symultanicznych.

Jadalnia w Centrum Misji Afrykańskich to cenione miejsce spotkań znane z wyrafinowanej kuchni i niepowtarzalnego klimatu. Podajemy posiłki przygotowane z naturalnych produktów. Nasz szef kuchni łączy tradycyjne polskie i wyszukane europejskie smaki. Wszystkie dania szykujemy pod wytyczne organizatorów grup, uwzględniając również wymagania dietetyczne.

Zaplecze hotelowe to 88 bajecznie wygodnych łóżek w 44 pokojach. Wszystkie pokoje są klimatyzowanie i zaprojektowane w sposób łączący nowoczesność i komfort. W każdym pokoju jest funkcjonalna łazienka wyposażona w kabinę prysznicową ręczniki i suszarkę do włosów.

Mamy nadzieję, iż nasze holistyczne podejście do człowieka pozwoli na utrzymanie równowagi między zdrowym ciałem i zdrowym duchem, dlatego po zakończonych szkoleniach, warsztatach, konferencjach serdecznie zapraszamy do strefy rekreacyjno- sportowej, w której oprócz tradycyjnych sprzętów do ćwiczeń można sprawdzić się w nowatorskim treningu funkcjonalnym, w podwieszeniu na profesjonalnych taśmach TRX®pod okiem fizjoterapeuty. Zachęcamy do relaksu w tradycyjnej saunie lub IR, w łaźni parowej i w tężni solankowej. Słoneczna Łąka to okazja aby uzyskać optymalny poziom witaminy D3 w organizmie dzięki specjalnym lampom wysokociśnieniowym. Relaks i detoksykację zapewnimy w innowacyjnym zabiegu SOFT PACK.

Przyjedź i sprawdź nas pamiętając iż : „GOSZCZĄC U NAS WSPIERASZ MISJE !”

Zapraszamy na wirtualny spacer na stronie cma.sma.pl

Zdjęcie

Budynek Centrum Misji Afrykańskich

Zdjęcie

Hol i recepcja

Zdjęcie

Sala konferencyjna

Zdjęcie

Sala jadalna

Zdjęcie

Ćwiczenia TRX w podwieszeniu

Miniatura zdjęcie 1
Miniatura zdjęcie 2
Miniatura zdjęcie 3
Miniatura zdjęcie 4
Miniatura zdjęcie 5
Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Centrum Pomocy Misjom "MOYO"
Imię i nazwisko:
Marzena Sosnowska
Strona internetowa:
http://www.cma.sma.pl
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 7 września 2020 do 7 października 2020
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.