Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Zapraszamy do centrum konferencyjnego z zapleczem hotelowym "Centrum Misji Afrykańskich"

11 marca 2020 15:51
Reklama
Reklama

Centrum Misji Afrykańskich mieszczące się w sercu Mazowsza, w Borzęcinie Dużym, 12 km od Warszawy, to idealne miejsce do przeprowadzania ogólnopolskich zjazdów, szkoleń, spotkań, warsztatów czy rekolekcji, dla grup biznesowych, stowarzyszeń, fundacji i innych organizacji świeckich oraz kościelnych. Centrum zostało stworzone przez księży Misjonarzy z Prowincji Polskiej Stowarzyszenia Misji Afrykańskich dzięki hojności ofiarodawców z Polski i z zagranicy, a także życzliwości i wsparcia innych prowincji Stowarzyszenia Misji Afrykańskich na świecie.

Oferujemy 5 klimatyzowanych sal konferencyjnych z dostępem do światła dziennego. Każda z sal jest wyposażona w rzutnik multimedialny, ekran, flipchart, nagłośnienie oraz zaciemnienie. Na życzenie organizatora konferencji udostępniany jest laptop oraz kabinę do tłumaczeń symultanicznych.

Jadalnia w Centrum Misji Afrykańskich to cenione miejsce spotkań znane z wyrafinowanej kuchni i niepowtarzalnego klimatu. Podajemy posiłki przygotowane z naturalnych produktów. Nasz szef kuchni łączy tradycyjne polskie i wyszukane europejskie smaki. Wszystkie dania szykujemy pod wytyczne organizatorów grup, uwzględniając również wymagania dietetyczne.

Zaplecze hotelowe to 88 bajecznie wygodnych łóżek w 44 pokojach. Wszystkie pokoje są klimatyzowanie i zaprojektowane w sposób łączący nowoczesność i komfort. W każdym pokoju jest funkcjonalna łazienka wyposażona w kabinę prysznicową ręczniki i suszarkę do włosów.

Mamy nadzieję, iż nasze holistyczne podejście do człowieka pozwoli na utrzymanie równowagi między zdrowym ciałem i zdrowym duchem, dlatego po zakończonych szkoleniach, warsztatach, konferencjach serdecznie zapraszamy do strefy rekreacyjno- sportowej, w której oprócz tradycyjnych sprzętów do ćwiczeń można sprawdzić się w nowatorskim treningu funkcjonalnym, w podwieszeniu na profesjonalnych taśmach TRX®pod okiem fizjoterapeuty. Zachęcamy do relaksu w tradycyjnej saunie lub IR, w łaźni parowej i w tężni solankowej. Słoneczna Łąka to okazja aby uzyskać optymalny poziom witaminy D3 w organizmie dzięki specjalnym lampom wysokociśnieniowym. Relaks i detoksykację zapewnimy w innowacyjnym zabiegu SOFT PACK.

Przyjedź i sprawdź nas pamiętając iż : „GOSZCZĄC U NAS WSPIERASZ MISJE !”

Zapraszamy na wirtualny spacer na stronie cma.sma.pl

Zdjęcie

Budynek Centrum Misji Afrykańskich

Zdjęcie

Hol i recepcja

Zdjęcie

Sala konferencyjna

Zdjęcie

Sala jadalna

Zdjęcie

Ćwiczenia TRX w podwieszeniu

Miniatura zdjęcie 1
Miniatura zdjęcie 2
Miniatura zdjęcie 3
Miniatura zdjęcie 4
Miniatura zdjęcie 5
Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Centrum Pomocy Misjom "MOYO"
Imię i nazwisko:
Marzena Sosnowska
Strona internetowa:
http://www.cma.sma.pl
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 11 marca 2020 do 11 kwietnia 2020
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.