Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

WSPÓŁPRACA z innymi podmiotami (realizacja projektów unijnych)

18 marca 2020 12:58
Reklama
Reklama

Agencja Rozwoju Regionu Kutnowskiego w Kutnie, nawiąże WSPÓŁPRACĘ z innymi podmiotami (firmami, organizacjami, stowarzyszeniami), na potrzeby realizacji projektów unijnych.

Wyrażamy chęć i gotowość (organizacyjną/merytoryczną/techniczną) do pełnienia funkcji Partnera projektu i/lub realizacji poszczególnych zadań w projekcie w roli podwykonawcy.

ARRK S.A. jest instytucją otoczenia biznesu z sukcesem realizującą projekty o charakterze lokalnym, krajowym, a także międzynarodowym. Posiadamy ponad 25-letnie doświadczenie we wspieraniu lokalnego rozwoju gospodarczego i przedsiębiorczości.

Realizujemy zarówno projekty własne (szkoleniowe, doradcze oraz wspierające osoby fizyczne w założeniu działalności gospodarczej), w ramach których odpowiadamy za opracowanie koncepcji i założeń oraz realizację projektu, a także innowacyjne projekty dla przedsiębiorstw. Na stałe współpracujemy z instytucjami B+R na terenie całego kraju.

Oferujemy podmiotom gospodarczym oraz instytucjom wynajem powierzchni biurowych, sal konferencyjnych
i szkoleniowych, oraz usługi towarzyszące m.in. usługi rachunkowo-księgowe.

Dysponujemy:

  • w pełni wyposażoną i klimatyzowaną salą konferencyjną (72 m2/40 osób) oraz salką dydaktyczną (45 m2/15 osób),

  • salą do coworkingu - bezpłatnie użyczana otwarta przestrzeń oferująca wspólne, twórcze środowisko pracy z dostępem do internetu i drukarki,

  • Centrum Informacji Technicznej i Biznesowej; wyspecjalizowanym punktem bibliotecznym dla wszystkich zainteresowanych z dostępem do bezpłatnej informacji; naukowej, technicznej i biznesowej,

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Agencja Rozwoju Regionu Kutnowskiego
Strona internetowa:
http://www.arrk.pl/
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 18 marca 2020 do 18 kwietnia 2020
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.