Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Kryzys dostępu do treści edukacyjnych - użyczenie komputerów

22 marca 2020 14:42
Reklama
Reklama

Epidemia wirusa Covid-19 spowodowała kryzys w edukacji. Jednym z jego skutków jest problem z dostępem do treści edukacyjnych dla dzieci z rodzin pozostających w trudnej sytuacji materialnej. Fundacja dla Edukacji im. Wacława Wdowiaka działa na terenie gminy Milanówek i gmin ościennych od kilku lat organizując działania edukacyjne dla lokalnej społeczności. Zrealizowaliśmy do tej pory kilkanaście zadań publicznych. Wstępny szacunek sytuacji w Milanówku wskazuje na konieczność wsparcia co najmniej kilkunastu rodzin pozostających w sytuacji braku sprzętu komputerowego i dostępu do internetu. Gmina Milanówek zapewni dostęp do sieci, my staramy się wesprzeć dzieci sprzętowo.

Poszukujemy kilkunastu sztuk komputerów lub elementów zestawów (kompletnych zestawów, laptopów, monitorów, drukarek) do tymczasowego użyczenia, wynajmu, udostępnienia lub nieodpłatnego przekazania. Sytuacja w Milanówku została zdiagnozowana przez Dyrekcję Szkół. Współpracujemy w tym zakresie z Urzędem Gminy. Jesteśmy w stanie zorganizować transport sprzętu i pomoc techniczną w montażu.

Bardzo prosimy o wsparcie i kontakt.

Mila Wdowiak-Żerańska, Prezes Zarządu
Marek Żerański, fudator

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Fundacja dla Edukacji im. Wacława Wdowiaka
Imię i nazwisko:
Marek Żerański
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 22 marca 2020 do 12 kwietnia 2020
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.