Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Podejmę się pracy przy projektach społecznych

25 marca 2020 14:55
Reklama
Reklama

Absolwent psychologii i osoba wrażliwa społecznie chętnie podejmie pracę w stowarzyszeniu, czy innej organizacji pozarządowej lub przy projekcie społecznym. Oferuję swoje kompetencje społeczne, zaangażowanie i energię.

Posiadam wykształcenie potrzebne do pracy i chciałbym gdzieś zacząć swoją przygodę z projektami. Specjalność, którą ukończyłem to Animacja Społeczności Lokalnych, gdzie nauczyłem się pisać diagnozy społeczne i projekty, analizować potrzeby i możliwości organizacji pozarządowych. Wspólnie z grupą, której pracami zarządzałem, przygotowaliśmy dwa spore projekty - diagnozę społeczną z akcją w terenie, zakończoną napisaniem szczegółowego raportu oraz analizę problemów innej organizacji z pomysłami na rozwiązania. Uczyliśmy się, w stopniu podstawowym, pisać wnioski i budżetować projekty. Oprócz tego ukończyłem program dla studentów ostatniego roku studiów, ułatwiający wejście na rynek pracy poprzez zdobycie dodatkowych umiejętności i rozwijanie kompetencji społecznych – Laboratorium Kompetencji Zawodowych (program unijny, certyfikowany, trwający przez 8 miesięcy).

Od czasu zakończenia studiów prowadzę warsztaty dla uczniów szkół podstawowych i liceów dotyczące uzależnień, przeciwdziałaniu przemocy, emocji oraz rozwijania talentów. Chciałbym podjąć pracę, która pozwoliłaby mi powrócić do tematu projektów, w którym dobrze się odnajdywałem i sprawiał mi on dużo przyjemności. Mam nadzieję, że ktoś z Państwa da mi taką szansę.

Dane kontaktowe
Imię i nazwisko:
Tomasz Szulda
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 25 marca 2020 do 25 kwietnia 2020
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.