Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Jest takie miejsce w Chrzanowie, którego jeszcze nie znacie

27 kwietnia 2020 16:19
Reklama
Reklama

Dzień dobry, to my zespół przedsiębiorstwa społecznego "Ambasada Kreatywności" z Chrzanowa. Jesteśmy w kwarantannie i potrzebujemy Waszego wsparcia. Przeczytajcie dalej, aby dowiedzieć się więcej…

Piszemy do Was, bo jesteśmy pewni, że są tutaj osoby z Chrzanowa i okolic, które jeszcze nas nie znają i nie wiedzą, że w minionym roku nasze Stowarzyszenie Cześć zorganizowało w "Ambasadzie Kreatywności" w Chrzanowie ponad 150 wydarzeń dla lokalnej społeczności: szkoleń dla organizacji pozarządowych, warsztatów dla dzieci, młodzieży i rodziców, warsztatów otwartych z nowych technologii, spotkań dla przedsiębiorców.

Teraz to my potrzebujemy Waszego wsparcia, ponieważ pandemia koronawirusa zmusiła nas do "czasowego zamknięcia" herbaciarni, którą prowadzimy i wstrzymania części działań.

Dlatego w zamian za wsparcie "Ambasady Kreartywności" online, dajemy Wam swój czas i nagrody, którymi są nasze produkty i usługi. Więcej szczegółów o naszej akcji i o tym, jak możecie nas wesprzeć znajdziecie na https://polakpotrafi.pl/projekt/ambasada-kreatywnosci-chrzanow

Wszystkie osoby zainteresowane współpracą z nami już teraz zachęcamy do kontaktu. Podajcie dalej nasze ogłoszenie. Liczymy na Was!

Kiedy epidemia się już skończy zapraszamy Was wszystkich na kawę i herbatę na ulicę Świętokrzyską 4 w Chrzanowie.

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Ambasada Kreatywności / Stowarzyszenie Cześć
Imię i nazwisko:
Grzegorz
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 27 kwietnia 2020 do 28 maja 2020
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.