Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Szukam miejsce dla pracy i działań organizacji pozarządowej_Logos NGO

11 maja 2020 14:08
Reklama
Reklama

Logos NGO szuka miejsca pracy i działań:

Logos Polska, powstał w 2017 r. Celem jego działań jest zapewnienie możliwości rozwoju ludziom młodym. Główne obszary działań to prawa człowieka, edukacja, nauka krytycznego myślenia, włączanie mniejszości i migrantów. Organizacja posiada doświadczenie w realizacji projektów z zakresu Erasmus+ i Unii Europejskiej. Przewidziano w nim przeprowadzenie innowacyjnych warsztatów dla młodzieży z udziałem wolontariuszy z różnych krajów. Więcej informacji https://logos.ngo/albo https://www.facebook.com/logosngo/

  1. miejsca pracy biurowej: dla 4 osób
  2. miejsca działań dla warsztatów edukacyjnych: do 30 osób
  3. miejsca działań dla powstanie edukacyjny escape room, w którym uczestnicy zabaw mają podnosić swoją wiedzę na temat praw człowieka,przeciwdziałania ksenofobii, dyskryminacji, wolności słowa. Escape room będzie działać 5 dni w tygodniu przez 6 miesięcy (druga połowa realizacji projektu). Pierwsza połowa zostanie spożytkowana na przygotowanie merytoryczne gier, logistyczne i informacyjne w celu realizacji późniejszych działań. Grupa odbiorców to uczniowie i studenci z Poznania i innych miast (osoby powyżej 14 r. ż.). Będą one mogły za darmo skorzystać z atrakcji w escape roomie, nabywając wiedzę w zakresie przeciwdziałania przemocy domowej, dyskryminacji, nietolerancji, ucząc się zrozumienia dla innych kultur, włączania mniejszości w życie społeczności. (Wszelkiego rodzaju powierzchni w tym w podziemnych lub przechowywania, min 10 m2)
Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Stowarzyszenie Projektow Miedzynarodowych "Logos Polska"
Imię i nazwisko:
Marko Boyko
Strona internetowa:
https://logos.ngo/
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 11 maja 2020 do 11 czerwca 2020
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.