Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL
Reklama
Reklama

Dzień dobry.

Jeśli szukasz do swojego zespołu ambitnej, energicznej i pracowitej osoby, której żadne wyzwanie nie jest straszne, przeczytaj proszę ten, może trochę przydługi, ale szczery wywód, a być może okażę się tą osobą, której szukasz.

Choć wiem, że takim tonem nie zyskam w Twoich oczach, to muszę zacząć od małego wyznania. Jestem już trochę zmęczony pracą w firmach, które nastawiają się jedynie na zysk, które nie zastanawiają się, jak swoją działalnością wpływają na naszą planetę i nasze społeczeństwo, dla których najważniejsze jest, aby wszystko robiło dobre wrażenie, bez względu na to, jaką wartość oferuje. Marzę o pracy w organizacji, która realnie chce uczynić świat lepszym miejscem. Celowo nie ograniczam się do konkretnych obszarów, gdyż jestem całkowicie otwarty na wszystkie propozycje, jednak najbliższe mojemu sercu są zagadnienia związane z ochroną środowiska, zwiększaniem świadomości społecznej w tematach edukacji, zdrowego, aktywnego trybu życia, uzależnień, zrównoważonej konsumpcji, niemarnowania jedzenia - jednak jeszcze raz zaznaczę, że przyjmę propozycję każdej pracy, która pozwoli mi mieć pozytywny wkład.

Jestem osobą pracowitą, ambitną i wszechstronną. Z umiejętności praktycznych - biegle władam j. angielskim, sprawnie obsługuję się różnego rodzaju oprogramowaniem (MS Office, podstawy programowania i tworzenia stron WWW, średnio-zaawansowane programy graficzne) i bez oporów opanowuję nowe narzędzia, potrafię i lubię zajmować się dziećmi, mam prawo jazdy. Uwielbiam szukać nieoczywistych rozwiązań i dźwigni, które potrafią ruszyć góry. Nie boję się żadnych wyzwań i z entuzjazmem podejmę się każdego stanowiska - nie straszna mi zarówno praca z ludźmi, jak i za biurkiem, praca przy planowaniu, zarządzaniu, czy na pierwszej linii frontu. Dobrze czuję się w relacjach jeden na jeden, i w zespole. Potrafię wiele, a jeszcze więcej mogę się nauczyć. Jest mi obojętna forma współpracy, rodzaj umowy, wymiar czasowy. Mogę też pracować zdalnie lub stacjonarnie - im bliżej warszawskiej Woli, tym lepiej.

Czuję się zobowiązany zaznaczyć, że nie posiadam dużego doświadczenia jeśli chodzi o pracę w organizacjach pozarządowych. W latach szkolnych przez kilka lat z powodzeniem udzielałem się w wolontariacie, brałem udział w akcjach społecznych, kwestach, uczestniczyłem w programie "Starszy brat, starsza siostra", jednak potem dałem sobie wmówić, że w ten sposób nie zarobię na chleb. W kolejnych latach zdobyłem wszechstronne doświadczenie - prowadziłem zajęcia wspinaczkowe, tworzyłem strony i sklepy internetowe, koordynowałem cykle szkoleń biznesowych, prowadziłem fanpage, stronę WWW, poszukiwałem inwestorów i partnerów biznesowych, prowadziłem zespół programistów. Ponadto budowałem ściankę wspinaczkową, serwisowałem rowery, przeprowadzałem ankiety, obsługiwałem klientów za kasą, przez telefon, czy za pośrednictwem e-mail. W życiu prywatnym kocham podróżować, biegać, czytać i grać na gitarze, zresztą sam trochę piszę i komponuję.

Dziękuję, jeśli dotarłeś do tego miejsca. Jeśli jest szansa, że potrzebujesz w swoim zespole osoby takiej jak ja - proszę o kontakt mailowy. Z przyjemnością porozmawiam, wyślę CV, spróbuję Cię przekonać co do swojej wartości. Jeśli nie, pomyśl proszę, czy przypadkiem nikt z zaprzyjaźnionej organizacji nie szuka kogoś takiego jak ja. Świat stanie się odrobinę lepszym miejscem, jeśli jeszcze jedna osoba będzie mogła przeznaczyć swoją energię na coś dobrego i pożytecznego.

Pozdrawiam serdecznie!

Dane kontaktowe
Imię i nazwisko:
Karol Kużel
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 14 maja 2020 do 28 maja 2020
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.