Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL
Reklama
Reklama

Fundacja Sarigato tworzy społeczność Hakersów, w ramach której przez naukę programowania i robotyki wspiera w usamodzielnianiu się potrzebujące osoby. Wierzymy, że wyjście z trudnego środowiska to nie przypadek, to wybór. Chcemy, żeby taki wybór miało każde potrzebujące dziecko w Polsce.

Szukamy osoby do pomocy na minimum miesiąc, by móc jak najszybciej zrealizować wyzwania, jakie postawiła przed nami pandemia COVID-19.

Co oferujemy?

 • możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań - jesteśmy otwarci, chętni do działania i cenimy każdą nową inicjatywę,
 • możliwość rozwoju i zdobywania wiedzy - Twój rozwój to rozwój fundacji, więc wyobraź sobie, jak bardzo nam na tym zależy. ;) Czego na przykład się nauczysz? Tworzenia i realizacji akcji społecznych online i offline, współpracy z klientami, negocjowania warunków, współpracy z produkcją (grafikami, programistami), skutecznych działań z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu,
 • możliwość pracy koncepcyjnej nad nową akcją Hakersów,
 • możliwość współtworzenia programu nauki i jego realizacji.

Do czego Cię potrzebujemy?

 • do wsparcia w procesach i działaniach związanych z nieodpłatnym przekazywaniem sprzętu komputerowego do dzieci w całej Polsce,
 • do wsparcia w działaniach marketingowych i komunikacji naszych działań na zewnątrz,
 • do pracy koncepcyjnej i researchem dla nowej akcji Hakersów,
 • do nawiązywania nowych współprac z przyszłymi partnerami,
 • do kontaktu z obecnymi i nowymi podopiecznymi.

Umiejętności i wymagania, które będą dla nas nieocenione:

 • elastyczne działanie - szybko reagujesz, umiesz dostosować się do bieżącej sytuacji,
 • komunikatywność - obecnie wszyscy pracujemy zdalnie i komunikujemy się online, więc swoboda w rozmowie i otwartość tym bardziej nam się teraz przydaje ;)
 • kreatywne podejście do sprawy - jak jest problem, to szukasz rozwiązania i nie poddajesz się przy pierwszej lepszej trudności. Wychodzisz z założenia, że jak na pierwszy rzut oka nie ma rozwiązania, to trzeba rzucić okiem raz jeszcze,
 • Ms Office - korzystasz z Worda, Excela.

Prezentacja firmy

Innowacyjność, profesjonalizm, nowoczesne narzędzia, które pozwalają "pomagać przy okazji" oraz efekty - właśnie na to stawiamy w naszych działaniach. Jesteśmy grupą młodych, zaangażowanych ludzi, mamy głowy pełne pomysłów, a dzięki Tobie i Twojemu wsparciu możemy je realizować!

Fundacja Sarigato powstała w 2011 roku, by zmieniać świat. Zbyt górnolotnie? Teraz już nie. Zaczęło się od planu znalezienia domu dla jednego porzuconego Psiaka. Plan ocalenia jednego psiego życia błyskawicznie przerodził się w ogólnopolską akcję poświęconą bezdomnym zwierzętom. Potem doszła do tego pomoc dzieciom z domów dziecka i biednych rodzin, i tak we wrześniu 2016 roku powstała “Szkoła 3.0”, która dziś jest ogólnopolską społecznością Hakersów.

Tworzymy kampanie społeczne, prowadzimy projekty we współpracy z firmami (National Geographic, State Street, ABB) pozyskujemy granty. Pomagamy tym, którzy sami nie potrafią prosić o pomoc, ponieważ #ŁączyNasIdea.

Strona Hakersów
Facebook Hakersów

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Fundacja Sarigato
Strona internetowa:
https://hakersi.pl/
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 15 maja 2020 do 29 maja 2020
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.