Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Zrób z nami lato - Ładne Historie szukają wolontariuszy/ek!

21 maja 2020 20:27
Reklama
Reklama

Weź udział w wakacyjnej przygodzie i ZRÓB Z NAMI LATO!
Zostań wolontariuszem/wolontariuszką akcji „Lato na podwórku”, którą w Świdnicy organizuje Fundacja Ładne Historie.

Formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj:
https://ladnehistorie.pl/zostan-wolontariuszem/
Na zgłoszenia czekamy aż do 15 czerwca!

🔎 Szukamy osób w każdym wieku (powyżej 15 roku życia), chętnych podzielić się swoim czasem, pasją, pomysłem.

📜 Od ponad pięciu lat projekt „Lato na podwórku” towarzyszy dzieciom podczas wakacji w Świdnicy. Proponujemy pełen wachlarz atrakcji zarówno ze świata edukacji jak i rozrywki. To pomysł na to, jak na chwilę oderwać się od ekranów wypełnić letni, wolny czas najmłodszych mieszkańców, a przy tym rozbudzić nowe umiejętności czy drzemiące w nich talenty.

✔️ Zastanawiasz się, co dobrego możesz zrobić dla innych, a jednocześnie może głowisz się, co chcesz robić w życiu i wciąż szukasz swojej drogi? Zgłoś się do nas, ZRÓB Z NAMI LATO, sprawdź, czy taka forma aktywności ci odpowiada… i zostań z nami na dłużej. :)

To przygoda, praktyka i rozrywka w jednym! Co nas czeka?

☀️ wideokonferencje i warsztaty
☀️ spotkania integracyjne
☀️ szansa na zdobycie umiejętności organizacyjno-animacyjnych
☀️ międzypokoleniowa wymiana doświadczeń
☀️ rekomendacje i zaświadczenia wolontariackie

💁🏼 … a jeśli wahasz się przed zgłoszeniem, masz wątpliwości i myślisz, że to nie dla Ciebie - napisz do naszej koordynatorki wolontariatu, na adres: kalina.zaczek@ladnehistorie.pl.
Czekamy na Was do połowy czerwca, ale nie zwlekaj - zgłoś się już teraz, żebyśmy mogli się dobrze poznać.

UWAGA: Co w związku z panującą pandemią?
Nasze wydarzenia mają kameralny charakter, dlatego zakładamy, że odbędą się latem zgodnie z planem, startując z końcem czerwca lub w lipcu. Na wypadek, gdyby start regularnych zajęć musiał się przesunąć jeszcze bardziej, wspólnie z twórczyniami projektu do dizajnu szykujemy bezpłatną publikację edukacyjną, którą będziemy dostarczać Podwórkowicz(k)om z przeznaczeniem do samodzielnej pracy i zabawy w domu. Gdyby sprawdził się czarny scenariusz i zajęcia latem nie mogły się odbyć, będą one przeniesione na jesień i organizowane we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Świdnicy.

Niezależnie od tego, w jakiej formule zrealizujemy Lato na podwórku, współpraca z wolontariuszami/kami będzie dla nas ogromnym wsparciem. Wierzymy jednak, że jak co roku będziemy mogli się spotkać w tradycyjnej formule, czyli na podwórkach!

#zrobznamilato


Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych oraz ze środków pochodzących z opłat za sprzedaż alkoholu w ramach realizacji zadań Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii w Gminie Miasto Świdnica na 2020 rok.

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Fundacja Ładne Historie
Imię i nazwisko:
Kalina Żaczek
Strona internetowa:
http://www.ladnehistorie.pl
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 21 maja 2020 do 11 czerwca 2020
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.