Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Pomogę w zmienianiu świata na lepsze! [trójmiasto]

22 maja 2020 12:29
Reklama
Reklama

Dzień dobry,

nazywam się Barbara Grabowska i za miesiąc będę absolwentką Zarządzania Instytucjami Artystycznymi na specjalności menadżerskiej na Uniwersytecie Gdańskim. Dzięki studiom mam kompetencje w sektorze kultury i znam ten segment, potrafię tworzyć dobre treści promocyjne w mediach społecznościowych, wydarzenia na Facebooku, prowadzić konta społecznościowe (Instagram, w tym Instastories, Facebook page), tworzyć (info)grafiki promocyjne i zaangażowane treści. Mam także pojęcie o składaniu ofert grantowych (z sukcesem złożyłam w tym roku wniosek o duży grant na realizację wydarzenia kulturalnego). W ramach studiów, odbyłam też miesięczne praktyki w gdańskiej instytucji artystycznej "Plama", w której pomagałam w koordynacji Festiwalu Teatrów Ulicznych "FETA" w roku 2017.

Studiuję także psychologię ze specjalnością psychoseksuologii na Uniwersytecie Gdańskim, kończę obecnie 2 rok tych studiów. Nabywam kompetencje w zakresie edukacji seksualnej, którą chciałabym się w przyszłości zająć.
Mam także umiejętności copywriterskie, doświadczenia publikacji artykułów i redagowania ich. Zanim podjęłam studia redagowałam szkolną gazetkę "Stefan News" (V LO w Gdańsku), a potem zainicjowałam i redagowałam kwartalnik dla gdańskiej młodzieży - "A morze? News", który miał być (i był!) powiewem świeżości w gdańskich szkołach średnich i inicjatorem na ważne tematy (feminizm, ekologia, seksualność itd.). Byłabym gotowa podjąć się projektu stworzenia angażujących treści, także w tradycyjnej, papierowej wersji, w Państwa NGO.

Bardzo chciałabym podjąć pracę w organizacji pozarządowej, ponieważ chciałabym zajmować się czymś, na czym mi zależy - tylko wtedy angażuję się na 200% i mogę się temu poświęcić. Ważne są dla mnie idee feministyczne, obywatelskie, ekologiczne. Prywatnie piszę bloga (niepiszepoalkoholu.pl), na którym staram się uprawiać edukację społecznościową poruszając różne, z mojego punktu widzenia, ważne tematy. W ramach swojej działalności prowadzę też swojego instagrama czy stronę na facebooku, na których udoskonalam umiejętności promocyjne czy tworzenia angażujących treści. Mam doświadczenie w wystąpieniach publicznych (współpracowałam z Komisją Europejską w siedzibie w Brukseli i występowałam tam na European Youth Week na temat wolontariatu, występowałam na Social Media Czwartkach, Strefie Blogera zorganizowanej przez PPNT w Gdyni, występowałam także na proteście ws. obrony edukacji seksualnej w Gdańsku).

Marzy mi się praca w organizacji aktywistycznej, feministycznej, w której mogłabym dołożyć swoją cegiełkę do zmieniania świata na lepsze, pomóc nad koncepcyjną pracą w obmyślaniu projektów i koordynacji ich.

Bardzo proszę o kontakt mailowy lub smsowy - jestem studentką (jeszcze) dwóch kierunków dziennie i czasem trudno jest mi odebrać telefon. Zdalną pracę mogłabym podjąć już teraz, ale w pełni mogłabym się zaangażować dopiero po sesji i obronie.

/jestem otwarta na wszelkie propozycje z Trójmiasta :)

Dane kontaktowe
Imię i nazwisko:
Barbara Grabowska
Strona internetowa:
http://niepiszepoalkoholu.pl
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 22 maja 2020 do 5 czerwca 2020
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.