Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL
Reklama
Reklama

Obecnie, w zwiazku z zagrożeniami wynikającymi z COVID-19 znaczna część działań Fundacji przeniosła się do Internetu. Chcąc dalej efektywnie pomagać Fundacji AMI i jej podopiecznym 🐕🐕🐕 i 🐈🐈 potrzebujemy dodatkowych rąk do działań zdalnych 💻📱. Wirtualny Wolontariat polega na komunikacji w mediach społecznościowych, w tym prowadzenia dedykowanego AMI fanpage na Facebooku i Instagramie oraz na portalach pomocowych.

Jeśli posiadasz umiejętności działania w Internecie, dysponujesz wolnym czasem i lubisz pomagać zapraszamy do współpracy w AMI! Cenna będzie miłość do psiaków 💞, bo to dla nich wszystko robimy, umiejętność pisania tekstów, tworzenia grafik, obróbki zdjęć i filmów, korzystania z różnych narzędzi fanpage. Wolontariuszy może być wielu, w zależności od umiejętności ✒️🖼📸📈🎥📊📞.

Dołącz do naszego teamu Wirtualnych Wolontariuszy AMI 🖥🖥🖥. Jeśli masz pytania zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy wszelkich informacji.

🐾🐾 Poznaj nas: http://amifundacja.org
🐾🐾 Przejrzyj posty na fanpag'ach AMI na FB (@AmiFundacja) i Instagramie (ami_fundacja)

Zdjęcie

wirtualni Wolontariusze AMI

Zdjęcie

Tworzymy dom, dla tych, którzy go stracili

Zdjęcie

Pomagając jednemu psu nie zmienisz całego swiata, ale cały świat zmieni sie dla tego jednego psa!

Miniatura zdjęcie 1
Miniatura zdjęcie 2
Miniatura zdjęcie 3
Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
AMI - Fundacja Pomocy Zwierzętom
Strona internetowa:
http://amifundacja.org
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 29 czerwca 2020 do 13 lipca 2020
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.