Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

OrganicMInd - innowacyjne zajęcia z zakresu pracy z ciałem, emocjami i uwarunkowaniami kulturowaymi

22 lipca 2020 16:52
Reklama
Reklama

W OrganicLife pracuję z wartościami, takim jak ENTUZJAZM, AKCEPTACJA i HARMONIA. Łącząc wiedzę naukowa z humanizmem tworzę środowisko, w którym możesz na powrót połączyć się ze sobą. W pracy indywidualnej i grupowej pomagam ludziom prowadzącym biurowy tryb pracy, pracującym intelektualnie i szukającym balansu w życiu w uczynieniu go bardziej zrównoważonym – bardziej organicznym.

📶 Ponieważ żyjemy w czasach tak szybkich, że dwutygodniowe wypady-odosobnienia jogi przestają być wystarczające by utrzymać nasz nadmiernie pobudzony system nerwowy w SPOKOJU, pojawia się konieczność znalezienia narzędzi, które pozwolą nam ten spokój odzyskać.

Okazuje się, że człowiek to dość skomplikowana maszyna – świetnie sobie radzi z ogromną różnorodnością bodźców i warunków zewnętrznych, jednak ma swoje ograniczenia. Bombardowani ogromną ilością informacji oraz koniecznością SZYBKIEGO dostosowania się do zmieniających się warunków świata zewnętrznego zdajemy się dzielić nas samych na PODSYSTEMY. Często świetnie radzimy sobie z pewnymi płaszczyznami życia pozostawiając inne na wygnaniu albo zapominając o tym kim/czym jesteśmy w CAŁOŚCI.

Poruszając się z punktu A do B, z B do C itd. pozostajemy w świecie rzeczywistości liniowej, w której to monotonnie przesuwamy się od jednego zadania do drugiego, zatracając naszą wrodzoną SPONTANICZNOŚĆ i OTWARTOŚĆ na to, co nowego może przynieść chwila obecna.

📶 Celem tego projektu jest organizowanie spotkań i warsztatów, które pozwolą nam spojrzeć na nas samych bardziej całościowo – bardziej holistycznie. Chcę tworzyć dla nas czasoprzestrzeń, w której wolni od nawykowego myślenie będziemy mogli pozwolić naszym własnym wartościom – a nie tym skądś zapożyczonych ze względu na mała znajomość siebie samych – wydobyć się na światło dzienne.

Praca została tutaj pogrupowana w 3 kategorie-platformy, a mianowicie:
1. Praca z CIAŁEM 🔜 zdrowie fizyczne,
2. Praca z EMOCJAMI 🔜 zdrowie psychiczne,
3. Praca z UWARUNKOWANIAMI SPOŁECZNYMI 🔜 zdrowie społeczne.

WYCHODZĄC Z WARSZTATÓW CHCĘ ABYŚCIE:
▪ zmniejszyli poziomu stresu i niepokoju w codziennym życiu;
▪ uspokoili "gonitwę myśli";
▪ polepszyli zrozumienie własnego ciała, a co za tym idzie poprawili swoje zdrowie;
▪ rozwinęli swoją samoświadomość i samokontrolę;
▪ poznali swoje wartości;
▪ lepiej rozumieli i dystansowali się do swoich emocji;
▪ poszerzyli samoakceptację i poprawili relacje z innymi;
▪ znaleźli wyjście z powtarzających się schematów myślenia i działania;
▪ poprawili jakość swojego życia!

Gotowy do radosnej interakcji ze światem

Pliki do pobrania
Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
OrganicMind - paca z ciałem, emocjami i uwarunkowaniami kulturowymi
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 22 lipca 2020 do 22 sierpnia 2020
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.