Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL
Reklama
Reklama

Stowarzyszenie dla Rodzin podejmie współpracę z psychologiem z kwalifikacjami socjoterapeutycznymi, treningu umiejętności społecznych lub innej formy pracy opartej na procesie grupowym oraz indywidualnie. Praca dziećmi, młodzieżą oraz ich rodzinami w ramach Niepublicznej Placówce Specjalistycznej, Socjoterapeutycznej w Warszawie (Praga-Północ).

Praca obejmuje również pracę indywidualną, ze społecznością, współpracę z rodzicami, formy coachingu, pracę z grupą w terenie, współpracę z instytucjami w środowisku lokalnym, tworzenie i realizację projektów i inne. Praca w zespole, w tym uczestniczenie w zebraniach klinicznych, superwizjach.

Wymagane kwalifikacje i umiejętności z zakresu pracy grupowej, warsztatowej, opartej na procesie grupowym, diagnozy, pracy indywidualnej i inne oraz doświadczenie w pracy. Istnieje możliwość pracy również w zakresie psychoterapeutycznym dla osób z adekwatnymi kwalifikacjami. Zatrudnienie umowa zlecenie lub rachunek z własnej działalności gospodarczej, wymiar czasu pracy do uzgodnienia. Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych i telefonem kontaktowym na adres: sdr.praca@interia.pl z dopiskiem „socjoterapeuta”.  Do wybranych osób będziemy dzwonić.

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Stowarzysenie dla Rodzin
Imię i nazwisko:
Małgorzata Gawałko
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 1 sierpnia 2020 do 8 sierpnia 2020
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.