Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Psycholog stanowisko dla osoby z niepełnosprawnością

2 sierpnia 2020 10:15
Reklama
Reklama

Stowarzyszenie dla Rodzin prowadzi nabór na stanowisko pracy przygotowane dla osoby z niepełnosprawnością, która jest psychologiem i ma przygotowanie do pracy z dziećmi, młodzieżą lub rodzicami / dorosłymi, szczególnie w zakresie radzenia sobie z problemami wychowawczymi, indywidualnymi i społecznymi itp. Praca w zakresie m. inn. konsultacji, poradnictwa, terapii, możliwy również dodatkowy zakres pracy psychologicznej zgodnie z kwalifikacjami.

Praca w ośrodkach Stowarzyszenia dla Rodzin w Warszawie oraz w placówkach współpracujących.

Zatrudnienie na umowę o pracę. Praca w zespole kadry, uczestniczenie w zebraniach klinicznych, superwizjach i innych. Mile widziane dodatkowe kwalifikacje w zawodzie. Niezbędna umiejętność dobrego kontaktu z ludźmi, umiejętności związane z organizacją pracy, aktywność.

Zakres pracy dopasowywany jest do kwalifikacji konkretnej osoby. Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, podaniem stopnia i oznaczenia niepełnosprawności z orzeczenia i telefonem kontaktowym na adres: sdr.praca@interia.pl z dopiskiem „psycholog SdR”. Do wybranych osób będziemy dzwonić.

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Stowarzyszenie dla Rodzin
Imię i nazwisko:
Małgorzata Gawałko
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 2 sierpnia 2020 do 9 sierpnia 2020
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.