Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie sprawnego rozliczania projektów prowadzonych na misjach zagranicznych oraz współtworzenie i doskonalenie procedur zarządzania finansami projektów w Fundacji.

Główne obowiązki:

-sporządzanie budżetu projektowego/partycypację w budżetach ogólnych,

-kontrolowanie realizacji projektów,

-nadzorowanie poprawności dokumentacji finansowo-księgowej,

-sporządzanie i weryfikowanie dokumentacji projektowej,

-finansowe rozliczanie (raportowanie) projektów,

-współpracę z koordynatorem merytorycznym projektu oraz donatorem,

-tworzenie i aktualizację zasad i procedur,

-współpracę z zewnętrznymi audytorami i instytucjami kontroli.

Wymagania:

-doświadczenie w obszarze finansowo - księgowym, szczególnie w obszarze budżetowania i rozliczania projektów,

-wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe,

-znajomość języka angielskiego na zaawansowanym poziomie,

-bardzo dobry poziom pakietu MS Office, zwłaszcza programu Excel,

-umiejętność ustalania priorytetów i pracy w ramach ścisłych terminów,

-rozwinięte umiejętności interpersonalne,

-chęć do pracy w sektorze humanitarnym i środowisku międzynarodowym

-gotowość do wyjazdów służbowych poza kraj.

Oferujemy:

-umowę o pracę,

-benefity tj. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, zniżka na studia z zakresu pomocy humanitarnej,

-dostęp do wiedzy i szkoleń z obszaru finansowo - księgowego oraz sektora pomocy humanitarnej,

-możliwości rozwoju w strukturach Fundacji,

-dodatkowe dni wolne w roku.

Ogłoszeniodawca:
Polska Akcja Humanitarna
Imię i nazwisko:
Marta Madej
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 16 października 2020 do 15 listopada 2020