Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Szukam pracy w organizacji (Wrocław lub praca zdalna)

29 grudnia 2020 19:11
Reklama
Reklama

Szukam pracy w NGO.

Znam specyfikę pracy w organizacji pozarządowej i realizuję się w niej, działanie z misją jest zgodne z moimi wartościami. Jestem typem społecznika: praca ma dla mnie sens, kiedy jestem potrzebna, kiedy mogę nieść pomoc innym, służyć im swoim czasem, pomysłowością lub po prostu obecnością (za dowód czego posłużyć może prowadzona przeze mnie przez cztery lata działalność o charakterze wolontariatu w Fundacji Mam Marzenie, a przede wszystkim trzy lata współpracy z Domem Spotkań im. Angelusa Silesiusa we Wrocławiu, gdzie realizowałam projekt edukacyjny na rzecz społeczności romskiej i jej otoczenia). W tym kierunku chciałabym realizować się zawodowo.

Moja dotychczasowa ścieżka zawodowa związana jest z bezpośrednią obsługą klienta oraz z pracą administracyjną, w tym organizacją, koordynacją i obsługą biura, prowadzeniem korespondencji, jak i wszelkiego rodzaju dokumentacji. Realizowałam i rozliczałam projekty finansowane ze źródeł zewnętrznych (z Unii Europejskiej, funduszy norweskich oraz funduszy EOG, środków Gminy Wrocław), współpracując przy tym z jednostkami administracji publicznej, placówkami oświatowymi i przedsiębiorstwami.

Moją pasją i darem jest natomiast tzw. "lekkie pióro": wystarczy długopis w ręce, bądź − bardziej współcześnie − palce na klawiaturze, by pisało mi się "samo". Myślę, że umiejętność ta może się okazać bardzo przydatna, np. w działaniach na polu informacji i promocji, przy tworzeniu informacji na stronę internetową, pism przewodnich i dokumentacji projektowej.

Jestem marzycielką i idealistką, dlatego szczerze, niezmiennie wierzę, że w pracy zawodowej można się realizować, spełniać jako człowiek. Takiego miejsca dla siebie szukam.

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
osoba prywatna
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 29 grudnia 2020 do 28 stycznia 2021
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.