Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Bieszczady. Fundacja poszukuje osoby do pisania projektów oraz pomocy przy organizacji warsztatów

16 września 2020 02:13
Reklama
Reklama

Fundacja z Bieszczad organizująca rozwojowe warsztaty o tematyce artystycznej , społecznej, zawodowej, ekologicznej poszukuje wolontariuszy i wolontariuszki chętnych do współpracy przy tworzeniu oraz realizacji ww warsztatów w Fundacyjnym Ośrodku Edukacyjnym w Bieszczadach.   Praca miałaby polegać na  pisaniu projektów na wybrane tematyki pod okiem specjalistów oraz pomocy przy realizacji warsztatów np. opisywaniu , fotografowaniu i filmowaniu relacji z przebiegu warsztatów oraz umieszczaniu materiałów na wybranych stronach i portalach. Pomocy przy organizacji zajęć artystycznych, językowych, integracyjnych ,kulturowych  i logistycznych . Zakresy pracy zostaną  dostosowane do umiejętności i możliwości wolontariuszy. Warsztaty trwają 8 dni . Terminy i tematyki możemy dopasować do preferencji wolontariuszy.

Oferujemy 

Przeszkolenie do wykonywanych zadań , atrakcyjne narzędzia pracy, pracę w przyjaznym i kompetentnym zespole , zakwaterowanie i całodzienne wyżywienie. 

Po przeszkoleniu Istnieje możliwość współpracy zarobkowej zdalnej jak i stacjonarnej w Ośrodku Fundacyjnym w Bieszczadach. 

Chętnych prosimy o wysłanie swojego CV i LM na adres email : wolontariat.bieszczady@gmail.com

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Fundacja Promocji i Rozwoju Bieszczad
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 16 września 2020 do 17 października 2020
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.