Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL
Reklama
Reklama

Krajowe Towarzystwo Autyzmu Oddział w Krakowie poszukuje pracownika na stanowisko TERAPEUTA - praca z dorosłymi osobami z autyzmem.

Wymagania formalne:

TERAPEUTA

  • co najmniej 3-miesięczne doświadczenie zawodowe z osobami niepełnosprawnymi- z autyzmem (niestety nie może to być wolontariat),
  • ukończone studia wyższe na kierunku: psychologia, pedagogika, praca socjalna, arteterapia, terapia zajęciowa, itp.

Mile widziane ukończone kursy i szkolenia pogłębiające umiejętność pracy indywidualnej z osobami chorującymi psychicznie, prowadzenie zajęć grupowych (m.in. treningów umiejętności społecznych), pracy ze społecznością.

Poszukujemy osoby, która lubi i ma doświadczenie w pracy z osobami z autyzmem, jest otwarta na współpracę, samodzielna i zaangażowana, kreatywna, bierze odpowiedzialność za powierzone zadania. Osoby komunikatywnej, która potrafi pracować indywidualnie i zespołowo, przejawia elastyczność w myśleniu, jest kreatywna w działaniu, radzi sobie w sytuacjach stresujących. Przewidywane godziny pracy w przedziale 8:00-14:00, 14:00-20:00. Oferujemy umowę o pracę na 3/4 etatu.

Wszystkich zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV zwierającego zgodę na przetwarzanie danych osobowych w brzmieniu: "Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Krajowe Towarzystwo Autyzmu o/Kraków, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko terapeuta. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO." CV prosimy o przesłanie na adres email: biuro@kta.krakow.pl w tytule wpisując "Praca na stanowisku terapeuty"

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Jakie zadania realizuje terapeuta w KTA o/Kraków?

  • prowadzi dokumentację indywidualną dotyczącą pracy z uczestnikami oraz pracy grupowej.
  • projektuje, organizuje i prowadzi (lub współprowadzi) różnorodne zajęcia grupowe, m.in. treningi umiejętności społecznych, kulinarne, zajęcia z psychoedukacji, zajęcia ogólnorozwojowe, a także rozwijające ekspresję twórczą,
Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Krajowe Towarzystwo Autyzmu Oddział w Krakowie
Imię i nazwisko:
Alicja Manys
Strona internetowa:
http://Grottgera 3
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 16 września 2020 do 17 października 2020
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.