Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL
Reklama
Reklama

Powiślańska Fundacja Społeczna poszukuje programisty Joomla! do pomocy przy drobnych pracach na stronie Fundacji: pfs.pl

Potrzebne nam doraźne wsparcie w wymiarze kilku godzin w miesiącu, zdalnie, w dowolnych godzinach. Oferujemy umowę wolontariacką, ubezpieczenie, zaświadczenie o wolontariacie.

Jeśli chcesz podzielić się swoimi umiejętnościami w dobrym celu, pracować w fajnym zespole, zmieniać świat na lepsze, to dołącz do nas!

Od ponad 30 lat troszczymy się o dzieci z rodzin ubogich i zagrożonych rozpadem. Prowadzimy świetlice środowiskowe oraz poradnie psychologiczne dla dzieci, rodzin, ofiar przemocy i osób uzależnionych.

Kierujemy pomoc do grup społecznych mających najpoważniejsze problemy. Działamy dla zniwelowania przyczyn, a nie skutków problemów społecznych. Pomocą staramy się objąć całe rodziny i ich środowisko. Interweniujemy we wczesnej fazie powstawania problemów dzieci i rodzin. 

Prosimy o wysyłanie zgłoszeń wraz z informacją o doświadczeniu na adres: hanna.porczyk@pfs.pl

PFS logo

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Powiślańska Fundacja Społeczna
Strona internetowa:
http://pfs.pl
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 5 października 2020 do 5 listopada 2020
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.