Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Codziennie nowe bezpłatne gry dla Seniorów i ich bliskich

8 października 2020 12:02
Reklama
Reklama

Od marca 2020 prowadzimy bloga twojdobryduch.blogspot.com 

CODZIENNIE zamieszczamy na nim nowe propozycje gier i zabaw dla Seniorów i ich bliskich. 

Pytania i propozycje są skonstruowane tak, aby jednocześnie były pretekstem do rozmów. Można grać z Seniorem bezpośrednio, lub telefonicznie. Jeśli Senior potrafi obsługiwać komputer może też "grać" samodzielnie. Tym nie mniej na podstawie własnych doświadczeń w grze z naszymi bliskimi ( gramy od 200 dni) jak i informacji zwrotnych od osób korzystających z bloga (28 000 odsłon) zachęcamy do gry wspólnej.  

Zapraszamy do gry. Wykorzystanie gier do celów niekomercyjnych jest całkowicie darmowe.  Plusy codziennych wspólnych gier - codziennie jest nowy temat do rozmowy i ciekawy pretekst do kontaktu. Dużo powodów do żartów, możliwość oderwaniu się choćby na chwilę od trudnej rzeczywistości pandemii. Nie unikamy tematów trudnych, staramy się w grach stworzyć przestrzeń, aby o nich rozmawiać.  Gra to również poprawa funkcji poznawczych. Grając z naszymi rodzicami i zaprzyjaźnionymi Seniorami widzimy, że to działa i jest dla nich czymś atrakcyjnym, ważnym, niosącym radość, redukującym lęk.  Zapraszamy aby każdy z Państwa stał się czyimś Dobrym Duchem.

Życzymy przyjemnej wspólnej zabawy i dużo zdrowia.

W przypadku dodatkowych pytań lub chęci podzielenia się swoimi wrażeniami z gry czy sugestiami  zapraszamy do kontaktu mailowego.

Dane kontaktowe
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 8 października 2020 do 8 listopada 2020
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.