Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL
Reklama
Reklama

Szanowni Państwo, 

Cenię sobie możliwość współpracy z innymi. Chętnie podejmuję się nowych wyzwań. Potrafię efektywnie pracować w grupie, jak i dobrze odnajduję się w roli lidera. Chcę rozwijać swoją wiedzę i umiejętności oraz dzielić się zasobami, które już posiadam.

Doświadczenie w pracy zdobywałam prowadząc terapię grupową i indywidualną dla dzieci i młodzieży z zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz zaburzeniami motoryki małej i dużej, podczas praktyk studenckich w szpitalu kardiologicznym oraz podczas turnusów terapeutycznych. Tworzyłam również Koło Naukowe Seksuologii, dzięki któremu miałam okazję brać udział w warsztatach i panelach dyskusyjnych związanych z tematyką seksualności. 

Oprócz posiadania tytułu magistra psychologii, odbyłam szkolenia i kursy z Treningu Umiejętności Społecznych, Terapii Ręki, Terapii i Profilaktyki Uzależnień Behawioralnych oraz odbyłam staż w  ośrodku Fundacji Synapsis. 

Chętnie podjęłabym się pracy związanej z szeroko pojętym zdrowiem psychicznym (placówki medyczne), jak również swoich sił spróbowałabym jako stażysta w dziedzinie związanej z HR, marketingiem i innymi pokrewnymi. 

Jeżeli chcieliby się Państwo dowiedzieć czegoś więcej, zapraszam do kontaktu drogą mailową: 
zimnoch.aneta@gmail.com

Z wyrazami szacunku, 
Aneta Zimnoch

Dane kontaktowe
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 14 października 2020 do 4 listopada 2020
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.