Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Pomóż dzieciom ze świetlicy środowiskowej otrzymać nową kanapę

15 października 2020 14:44
Reklama
Reklama

Centrum Rozwoju i Aktywności Dzieci i Młodzieży MIŚ (świetlica środowiskowa) przy ul. Oleśnickiej 4 we Wrocławiu poszukuje osoby, bądź firmy transportowej, która w formie wolontariatu (nieodpłatnie ) pomogłaby nam odebrać paletę z 2 narożnikami modułowymi z Prusic (ok 30 km od Wrocławia)
Jesteśmy placówką organizującą działalność opiekuńczo – wychowawczą skierowaną dla dzieci i młodzieży w czasie wolnym od zajęć szkolnych. Uczęszczają do nas dzieci z rodzin potrzebujących wsparcia zarówno psychologicznego, pedagogicznego, jak i w zakresie nauki czy dożywiania.
Wspierają nas różne organizacje, by dzieci miały jak najlepsze warunki.

Zakwalifikowano nas do otrzymania nowych - dwóch narożników modułowych firmy IKEA dzięki fundacji MEDICOVER. Chcemy nimi zastąpić nasz stary narożnik, który już jest zepsuty. Jedynym warunkiem jest odbiór wsparcia we własnym zakresie. A my niestety nie dysponujemy takim transportem.

Najbardziej zależy nam na pomocy w odbiorze narożników, ponieważ mamy na to ograniczony czas, ale także potrzebujemy pomocy w wywiezieniu starego narożnika do pobliskiego PSZOK-u.
Chętnie odwdzięczymy się informacją na naszej grupie na Facebooku o oddzieleniu nam takiej pomocy.

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Chrześcijańska Służba Charytatywna
Imię i nazwisko:
Agnieszka Czapor
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 15 października 2020 do 29 października 2020
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.